امام جمعه رباط کریم در مراسم 22 بهمن ماه؛

انقلاب اسلامی پله‌های ترقی را طی کرده است/ مردم هوای انقلاب را دارند

امام جمعه رباط کریم گفت: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، این انقلاب با رهبری بنیانگذار انقلاب به پیروزی رسیده و پله های ترقی را طی می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن ماه در رباط کریم که با حضور پرشور مردم در این شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، این انقلاب با رهبری بنیانگذار انقلاب به پیروزی رسیده و پله های ترقی را طی می کند.

وی ادامه داد: مردم بار دیگر با یک حماسه انقلابی و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که تا پای جان برای آرمان های انقلاب تلاش می کنند و حافظ دستاوردهای اسلام هستند.

حجت الاسلام ترابی در ادامه بیان کرد: این انقلاب توانسته است چهار دهه تمامی فتنه های و آسیب هایی که را دشمنان درصدد بودند را پشت سر بگذارد و امروز درخت انقلاب به ثمر خواهد نشست.

امام جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رمز موفقیت انقلاب اسلامی، نقش مردم و رهبری را مهم خواند و خاطرنشان کرد: دو قطب رهبری و مردم رمز موفقیت انقلاب و دستاوردهای آن در طول ۴ دهه اخیر بوده است.

وی تأکید کرد: مردم امروز نشان دادند که هیچ اعتراضی به این نظام ندارند و استوار پشت این نظام ایستاده اند و مشکلات معیشتی ، اقتصادی و تحریم ها سبب نمی شود مردم به این نظام اسلامی پشت بکنند و تا اخرین قطره خون پشت انقلاب و ولایت ایستاده اند .

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: امروز مردم قیام کردند تا به امریکا بفهمانند مانند کوه پشت رهبر ولایت ایستاده اند امروز با این راهپیمایی به جهانیان نشان دادیم که ما اینگونه به صحنه می آییم و دشمنان را مایوس می کنیم.

به روز رسانی می شود..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *