انفجار مرگبار در جنوب پایتخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی در جنوب تهران خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم ۲۸ ساله جان خود را از دست داد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از  راه دانا سید جلال ملکی در باره جزییات این حادثه گفت : ساعت ۱۵:۰۱ دقیقه  دیروز حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خانی آباد خیابان مهران به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه در طبقه اول یک منزل مسکونی دو طبقه ای به دلایل نامعلوم انفجار روی می دهد افزود: شدت انفجار به گونه ای بود که تمامی در و شیشه های این منزل شکسته و در ادامه آتش سوزی روی می دهد.

ملکی ادامه داد: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند آتش در طبقه اول کاملا شعله ور و در حال سرایت به طبقه دوم بود.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در دو گروه آتش را در هر دو طبقه خاموش کردند اضافه کرد: یک مرد ۸۰ ساله در طبقه دوم در حالی که در محاصره آتش قرار داشت توسط آتش نشانان نجات یافت و با توجه به مصدومیت این پیرمرد در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

ملکی افزود: در طبقه اول نیز آتش نشانان جسم بی جان یک خانم ۲۸ ساله را مشاهده کردند که به تایید عوامل اورژانس مشخص شد وی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت : در ساعت ۱۶:۰۱ آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل را برای بررسی علت وقوع این آتش سوزی در اختیار کارشناسان سازمان آتش نشانی قرار دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *