انعقاد قرارداد بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی در پرند

مدیرعامل شرکت عمران پرند در مراسم بهره برداری ۸۸۰ واحد مسکن مهر از انعقاد قرارداد بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی در پرند خبرداد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری رباط کریم,سید علی اکبر طاهری در مراسم بهره برداری همزمان از ۸۸۰ واحد مسکن مهر در پرند گفت: شرکت عمران پرند در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی با انعقاد تفاهمنامه با یک شرکت ایتالیایی کار احداث یک بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی را برای تحقق توریسم درمانی در شهرستان رباط کریم در دستور کار خود قرار داده است.
طاهری افزود: شرکت عمران شهر جدید پرند در دولت یازدهم و در راستای تدابیر مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی ۶۰۰۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی خود به امر مدرسه سازی اختصاص داده و همکاریهای زیادی را با ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی برای پیشرفت اقتصادی شهر پرند انجام داده است.
وی با اشاره به افتتاح بوستان مشاهیر در شهر جدید پرند اظهار داشت:شرکت عمران پرند  ۶۰۰۰ میلیارد ریال نیز  برای احداث این بوستان اختصاص داده تا سرانه فضای سبز را برای ارتقای رفاه اجتماعی و سطح تفریحی مردم این شهر فراهم آورد .
طاهری ادامه داد: یکی از دغدغه های شهر جدید پرند آرامستان این شهر بود که در کمتر از یکماه ۶۰ هکتار از این پروژه اجرایی خواهد شد.
وی با اشاره به سایر اقدامات شرکت عمران در راستای ارتقای فضای سبز شهر جدید پرند گفت: بیش از ۱۵۰۰ هزار درخت و درختچه در ۵۰۰ هزار متر مربع از اراضی پرند کاشته شده است.
وی با اشاره به تعامل خوب شرکت عمران با شورای اسلامی شهر و شهرداری پرند افزود:  تفاهمنامه ای  ۱۵۰ میلیارد تومانی برای صدور مجوزهای لازم از شهرداری پیش خرید کرده ایم و در این جا آمادگی خود را برای همکاری با طرحهای ادارات دولتی و غیر دولتی برای تامین زیرساختهای مورد نیاز در شهر جدید پرند اعلام می نمائیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *