انتقاد فرمانده انتظامی رباط کریم از نبود پارکینگ در شهرستان/ هشدار پلیس به مردم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: از همه شهروندان درخواست می‌شود هر چند در شهرستان رباط کریم ساخت و ساز بدون پارکینگ اختصاصی مرسوم است و پارکینگ عمومی هم مغفول واقع شده است، وسایط نقلیه خود را به موانع تاخیری و تجهیزات ایمن مجهز کنند.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگاراجتماعی رباط نیوز، ضمن انتقاد از وضعیت ساخت و سازها در شهر رباط کریم و عدم توجه به ساخت پارکنیگ اظهار کرد: لازم است شهروندان به جهت پیشگیری از سرقت خودرو و محتویات داخل آن دزدگیر و قفل فرمان و لوازم ایمنی را نصب تا از سرقت خودرو جلوگیری به عمل آید.

وی ادامه داد: شهروندان سعی کنند حتی الامکان خودرو را در مکان های خلوت و تاریک پارک نکنند چرا که احتمال سرقت وجود دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه تأکید کرد: شهروندانی که پارکینگ خصوصی ندارند از پارکینگ های عمومی استفاده  و نباید خودروها را در معابر عمومی رها کنند.

سرهنگ پاشاکی ابراز کرد: مردم شهرستان رباط کریم باید توجه کنند و به هیچ وجه مدارک،وجوه نقد،و اشیا قیمتی در داخل وسایل نقلیه نگذارند و به هنگام ترک خودرو درب ها را قفل کنند.

وی یادآور شد: در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک و افرادیکه بصورت بی هدف در حوالی پارک خودرو پرسه می زنند مراتب را سریعا به فوریتهای پلیسی با شماره ۱۱۰ اعلام فرمایید.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در بخش دیگری از این گفت وگو، خاطرنشان کرد: برابر بررسیهای بعمل آمده ۸۰ درصد خودروهای مسروقه مربوط به خودرو پراید می باشد.

وی عنوان کرد: کلیه خودروهای مسروقه پراید مدل ۷۵به پایین هستند. این بررسی نشان میدهد سازندگان خودروی پراید نکات ایمنی را در ساخت خودرو پراید رعایت نکرده اند.

رییس پلیس انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان تصریح کرد: از همه شهروندان درخواست می‌شود هر چند در شهرستان رباط کریم  ساخت و ساز بدون پارکینگ اختصاصی مرسوم است و پارکینگ عمومی هم مغفول واقع شده است، وسایط نقلیه خود را به موانع تاخیری و تجهیزات ایمن مجهز کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *