انتقاد تند مدیر آتش نشانی از ساخته شدن این مرکز در بیرون از رباط کریم/ دلیل تأخیر دور بودن راه است

سرپرست سازمان آتش نشانی رباط کریم اظهار کرد: ساختمان مرکزی آتش نشانی خارج از شهر ساخته شده است و همین موضوع باعث شده تا برای رسیدن به محل حوادث ماموران ما مسافت بیشتری را طی کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، ماشالله فهامی، سرپرست سازمان آتش نشانی رباط کریم در مراسم گرامیداشت روز آتش نشان در این مرکز در رباط کریم،اظهار کرد: ساختمان مرکزی آتش نشانی خارج از شهر ساخته شده است و همین موضوع باعث شده تا برای رسیدن به محل حوادث ماموران ما مسافت بیشتری را طی کنند.

ماشاالله فهامی ادامه داد: انتظار داریم اعضای شورا و شهردار حتما مقر فرماندهی آتش نشانی را به مرکز شهر منتقل کنند تا ماموران با سرعت عمل بیشتر در حوادث شهری حضور پیدا کنند.

وی از عملکرد سه روستای منجیل آباد، وهن آباد و انجم آباد در حوزه امداد نجات گلایه کرد و گفت: با وجود اینکه این سه روستا مجهز به خودروی آتش نشانی هستند اما باز هم آتش نشانی رباط کریم باید به آنها خدمات بدهند.

سرپرست سازمان آتش نشانی رباط کریم ادامه داد: حالا که خدمات این سه روستا بر گردن آتش نشانی رباط کریم است ما تقاضا داریم حداقل خودروهای آتش نشانی بلااستفاده این روستاها در اختیار ما قرار بگیرند.

در ادامه حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم ضمن گرامیداشت ۷ مهر،روز ایمنی و آتش نشان خاطرنشان کرد: خدماتی که سازمان آتش نشانی به جامعه ارائه میدهد از ریسک و خطر پذیری بسیار بالایی برخوردار است و این ریسک و خطر پذیری باعث می شود که این شغل جایگاه ویژه ای داشته و ارزش این کار مضاعف گردد.

وی ادامه داد: آتش نشانی ایثار،فداکاری و از جان گذشتگی می خواهد که بتوان کسی را امداد رسانی کرد تا خسارت جانی و مالی کمتری به آن شخص وارد شود و این کار مستلزم انگیزه بالا،عشق و علاقه به این شغل است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *