امروز؛ ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پرند رباط کریم به بهره‌برداری رسید

ظهر امروز و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ۱۰ هزار و ۱۱۴ واحد مسکن مهر در پرند رباط کریم به بهره‌برداری رسید.

به گزارش رباط نیوز، علی بیگی فرماندار رباط کریم ظهر امروز در حاشیه افتتاح این تعداد واحد مسکن مهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رباط کریم اظهار داشت: با افتتاح این تعداد واحدهای مسکن مهر در مجموع تعداد واحدهای به بهره‌برداری رسیده به ۲۴ هزار واحد می‌رسد.

وی تأکید کرد: مالکین این واحدها را متقاضیان مشاغل آزاد تشکیل می دهند.

فرماندار رباط کریم خاطرنشان کرد: این پروژه در شهر جدید پرند در شهرک‌های مختلف ساخته شده و تحویل متقاضیان شد.

وی در ادامه سخنان خود از اختصاص ۱۴ میلیارد ریال اعتبار برای زمین چمن مصنوعی فوتبال خبر داد و گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده ۱۴ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای رباط کریم اختصاص یافته است.

بیگی تأکید کرد: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای توسعه و اعتلای ورزش شهرستان بسیار ضروری است و باید ورزش شهرستان با توجه به ظرفیت‌ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه‌های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار شود.

وی ادامه داد: با اختصاص این مبلغ زمین فوتبال، ورزشگاه شهدای رباط کریم بعد از سال‌ها به زمین چمن مصنوعی مجهز می‌شود و جوانان پرشور رباط کریم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در بخشی دیگر از سخنان خود به یکی از برنامه‌های تدارک دیده شده در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این راستا در ایام الله دهه فجر از ۵۰۰ خانواده شهید در این شهرستان بازدید می‌شود.

به گفته بیگی از ابتدای دهه مبارک فجر تا کنون به همراه مسئولان به تعدادی از خانواده‌های شهدا سرکشی شده است و این مهم تا پایان دهه مبارک فجر ادامه دارد.

وی افزود: بر خود وظیفه می‌دانیم پیرو راه امام و خون شهدا باشیم و در انجام این مهم و خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *