امدادرسانی به روستاییان گیلان با بالگرد

معاون سازمان امداد و نجات با بیان اینکه امداد رسانی با بالگرد در مناطق روستایی گیلان انجام شده است، گفت: شرایط منطقه در حال عادی شدن است.

به گزارش رباط نیوز، حامد سجادی معاون عمیات سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت امداد رسانی به مردم درگیر در برف در استان گیلان، اظهار داشت: روز گذشته در نقاطی که امکان داشت، با بالگرد کار امداد رسانی به مردم و به ویژه روستاییان را انجام دادیم.

وی ادامه داد: امروز نیز اگر شرایط جوی اجازه دهد روند امداد رسانی به این مناطق با بالگرد ادامه خواهد داشت.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات افزود: حدود ۱۵۰ تیم امدادی در مناطق درگیر با برف در استان گیلان مشغول امدادرسانی هستند.

سجادی بیان داشت: بسیاری از راه‌های روستایی باز شده است؛ البته اگر بارش باران داشته باشیم سرعت بازگشایی مسیرها بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: در حوزه مربوط به وظایف سازمان امداد و نجات مشکل خاصی وجود ندارد و شرایط در این مناطق در وضعیت عادی شدن قرار دارد؛ البته شاید در برخی مسیرها و راه‌ها هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات تأکید کرد: هیچ مشکلی از جهت تامین مواد غذایی برای حادثه دیدگان وجود ندارد و همه انبارهای سازمان در این مناطق تکمیل است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *