امام جمعه پرند عنوان کرد: به یکدیگر توهین نکنیم/ همه ما پرندی هستیم

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد عبدالله‌زاده‌ پاشاکی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پرند ، ضمن تبریک روز دانشجو، گفت: آینده سازان هر کشوری دانشجویان هستند در جنگ نرم کسانی مانند دانشجویان مورد هدف دشمنان قرار می گیرند چرا که حرف برای گفتن دارند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد عبدالله‌زاده‌ پاشاکی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پرند ، ضمن تبریک روز دانشجو، گفت: آینده سازان هر کشوری دانشجویان هستند در جنگ نرم کسانی مانند دانشجویان مورد هدف دشمنان قرار می گیرند چرا که حرف برای گفتن دارند.

وی با اشاره به اینکه افزایش بصیرت، آگاهی سازی جامعه و کمک به تحقق و تمدن اسلامی دانشجویان باید مورد تاکید قرار گیرد، افزود: دشمن با جنگ نرم می خواهد ذهن دانشجو را مورد هدف قرار دهد. هشیاری دانشجو و دانشگاه باعث می شود تا دشمن عقب بنشیند. تسخیر لانه جاسوسی که از آن به عنوان انقلاب دوم نامبرده می شود را دانشجویان انجام دادند و رد پای آمریکا را که هنوز در کشور بود را دانشجویان به اتمام رساندند.

پاشاکی، با اشاره به یکی دیگر از مناسبت های پیش رو، تصریح کرد: هجدهم آذرماه اشغال سرزمین فلسطین در جنگ جهانی اول توسط انگلیسی ها است که صهیونیست ها و یهودی های تندرو را همین انگلیسی ها به خاورمیانه آوردند تا منطقه را به درگیری مشغول کنند.

امام جمعه پرند با بیان اینکه پرند دارای مردمی فهیم و فرهیخته است، گفت: با توجه به اینکه سرپرست جدید شهرداری پرند انتخاب شده است بگویم اگر چه در این شهر اقوام مختلف زندگی می کنند( لر، فارس، کرد و ترک و..) اما همه ما پرندی هستیم. برخی در فضای مجازی این را دامن نزنند . من که شمالی هستم و مدتی آنجا ساکن بودم ولی الان پرندی هستم.نباید کسانی از این آب گل آلود ماهی بگیرند. پدرومادر من در شهریار هستند و خانواده من در پرند زندگی می کنند و فرزندم در همین شهر تحصیل می کند.

پاشاکی، با اشاره به اینکه مواظب حرف زدن هایمان باشیم و به همدیگر توهین نکنیم، تصریح کرد: در فضای مجازی به مسئولان و یا مدیران شهری توهین می شود این درست نیست . انتقاد سازنده خوب است ولی نباید توهین کرد. متاسفانه این موضوع در شهرمان پرند زیاد شده است وبهتر است مردم هرچه شنیدید درباره آن تحقیق کنند.

وی یادآور شد: خوشبختانه شهر پرند، شاعر، نویسنده ، روزنامه نگار، متخصص ،مهندس، طلبه، دکتر، پرستار، دانشجو و.. داریم فقط….. شهرمان پرند فرهیخته است و این را در رونمایی از کتاب شعر شاعران این شهر(آوای پرند) که اخیرا صورت گرفت شاهد بودیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *