امام جمعه نصیرشهر: اقتصاد درون زا راهکار مقابله با مشکلات اقتصادی است

امام جمعه نصیرشهر گفت: باید از ظرفیتهای داخلی بهره گرفت تا مشکلات اقتصادی مردم حل و فصل شود که این را اقتصاد درون زا می گویند.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز،حجت الاسلام صادق خدایی،امام جمعه نصیرشهر در ایین عبادی سیاسی روز جمعه در این شهر، با اشاره به سالروز اغاز محاصره اقتصادی کشور از سوی امریکای مستکبر اظهار کرد: در این باره دو نگاه وجود دارد که نگاه نخست می گوید باید از ظرفیتهای داخلی بهره گرفت تا مشکلات اقتصادی مردم حل و فصل شود که این را اقتصاد درون زا می گویند اما نگاه دوم چشم داشتن به خارج از کشور برای پیشرفت اقتصاد کشور است،به طور قطع چنین دیدگاهی تحمیل قدرتهای مستکبر را به دنبال خواهد شد و دست نیاز ما به سوی دشمنان دراز است.

وی در ادامه با اشاره به ایام نیمه شعبان و تولد حضرت مهدی(عج) افزود: انقلاب اسلامی مقدمه ای بر اغاز انقلاب بزرگ جهان اسلام است که در این خصوص باید در این مسیر حرکت کرد و زمینه سازی را فراهم کرد.

امام جمعه نصیرشهر با بیان بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی به سالروز فتح خرمشهر اشاره و ادامه داد: انقلاب اسلامی با مشتهای گره کرده نظام پوچ طاغوت را در هم ریخت، دشمنان این انقلاب از تمام ترفندها در جهت براندازی این انقلاب بهره گرفته و اما همیشه ما پیروز میدان بوده ایم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *