امام جمعه نصیرشهر: فردا ملت ایران حماسه‌‌ای دیگر خواهند آفرید

امام جمعه نصیرشهر گفت: امسال نیز مردم شریف ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه محکمی را بر پیکره دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهند زد.

حجت الاسلام صادق خدایی، امام جمعه نصیرشهر در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز با تأکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضوردر این راهپیمایی به معنای حمایت ازانقلاب اسلامی ایران،احترام به خون مقدس شهدا و ولایت فقیه و حفظ و حراست از آرمان های حضرت امام خمینی(ره) است.

وی با مهم ارزیابی کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر نقش پرشور مردم در عقب نشینی های دشمنان تأکید و افزود: همیشه دشمنان هنگامی که حمایت مردم از نظام اسلامی را به چشم دیده اند عقب نشینی کرده اند و در معادلات و برنامه های ضد حکومت اسلامی خود عقب رفته اند.

حجت الاسلام خدایی تأکید کرد: امسال نیز مردم شریف ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه محکمی را بر پیکره دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهند زد و به حول قوه الهی پیروزی همیشه از آن ملت ایران و انقلاب اسلامی است.

امام جمعه نصیرشهر ادامه داد: تمام مردم شهرستان رباط کریم و دارالمومنین نصیرشهر انشالله با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حماسه ای دیگر را خواهند آفرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *