امام جمعه نصیرشهر: حرام خوری نباید در بین مسئولان رواج پیدا کند

امام جمعه نصیرشهر گفت:میز وتخت و ریاستی که به واسطه کار حرام به دست آمده حقوق آن نیز حرام است و دامن آن افراد را خواهد گرفت.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،حجت الاسلام صادق خدایی، امام جمعه نصیرشهر در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور مردم، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران این شهر در مصلی نماز جمعه برگزار شد، اظهار کرد: تفسیر قانون اساسی بر عده شورای نگهبان است و نباید کسانی قانون کشوررا تفسیر کنند و هر آن‌چه را که به تصویب این شورا برسد برای ما فصل الخطاب و قابل اجرا است.

وی افزود: یکی دیگر از وظایف شورای نگهبان تطبیق قانون اساسی با شرع مقدس است تا کسانی که اگر با اسلام نیز مخالفت داشته باشند نتوانند حرکتی کنند.

امام جمعه نصیرشهر به دیگر وظایف شورای نگهبان پرداخت وتصریح کرد: حجم تخلفات در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری بسیار بالا بود و عده‌ای را به عنوان متخلف شناسایی و معرفی کردند، اگر واقعا جرم افراد محرز گشته نباید در برابر آن‌ها کوتاه آمد چرا که آراء مردم حق الناس است.

حجت الاسلام صادق خدایی تأکید کرد: برخی‌ها فکر می‌کنند که اگر با حق الناس  صاحب یک مسند شوند می‌توانند به جایی برسند اما این گونه نیست و بلکه باید پاسخ گوی آراء مردم باشند.

وی ادامه داد: میز وتخت و ریاستی که به واسطه کار حرام به دست آمده حقوق آن نیز حرام است و دامن آن افراد را خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *