امام جمعه نصیرشهرتأکید کرد: مردم باید به افراد انقلابی رأی دهند

امام جمعه نصیرشهر گفت: انتخابات حلقه وصل مردم با نظام اسلامى است و‏ مجلس مرعوب آمریکا، کشور را بدبخت خواهد کرد، مردم باید به افراد انقلابی رأی دهند، انهایی که دلسوز انقلابند.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام صادق خدایی، امام جمعه نصیرشهر در ایین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر با اشاره به حملات اخیر برخی از آقایان به شورای نگهبان اظهار کرد: حمله برخی از آقایان به شورای نگهبان در کشور در حالی صورت گرفت که از سوی دشمنان انقلاب به ویژه آمریکای مستکبر طراحی شده بود.

وی افزود: خبرگان رهبرى مجلسى در سطح عالى نظام جمهورى اسلامى‏ است و جایگاه آن در کشور مهم تلقی میشود.

امام جمعه نصیرشهر با اشاره به موضوع مهم انتخابات، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشان از انتخابات پرشور دانست و اظهار کرد: انتخابات حلقه وصل مردم با نظام اسلامى است و‏ مجلس مرعوب آمریکا، کشور را بدبخت خواهد کرد، مردم باید به افراد انقلابی رأی دهند، انهایی که دلسوز انقلابند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش، نقش روحانیت در تمام سنگرهای انقلاب اسلامی را مهم ارزیابی و ابراز کرد: روحانیون همواره در کشور زحمات بسیاری را برای انقلاب متحمل شده اند، آن ها مردانی سخت کوش و دارای روحیه دینی هستند که در حوزه های اخلاقی و تربیتی به درستی ایفای نقش کرده اند.

حجت الاسلام خدایی با اشاره به دیگر نقش های روحانیت عنوان کرد: همواره روحانیون در دفاع مقدس به خوبی نقش های اخلاقی تربیتی، آموزشی و فرماندهی و حتی رزمندگی خودرا به خوبی ایفا کرده اند.

وی تأکید کرد: آن ها روحیه شهادت طلبی بسیار بالایی داشتند و به همین سبب بود که در خط مقدم جبهه ها حاضر و فرماندهی عملیاتها را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *