امام جمعه موقت نصیرشهر: دولت به فکر رفع بیکاری باشد/ سنگ اندازی ها را کنار بگذاریم

امام جمعه موقت نصیرشهر گفت: مردم مشکلات معیشتی دارند و بیکاری جامعه را دربرگرفته است و امیدواریم مسئولان در این راستا اقدامی را انجام دهند چرا که مردم در رنج هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام افخمی،امام جمعه موقت نصیرشهر در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که باحضور آحاد مردم خداجو، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: امام سجاد(ع) پس از عاشورا نقش مهمی را در تبیین رسالت امام حسین(ع) و حوادث کربلا بر عهده داشت، ایشان توانستند به درستی مفاهیم عاشورا را به نسل پس از عاشورا منتقل کنند.

امام جمعه موقت نصیرشهر ادامه داد: امام حسین(ع) برای احیاء دین اسلام در جامعه به کربلا رفت و سختی ها را با جان و دل تحمل کرد، چرا که در آن زمان یزیدیان سعی در فراموش کردن دین داشتند و این شد که دین اسلام همواره در جوامع اسلامی جاری شد.

حجت الاسلام افخمی تأکید کرد: امام حسین(ع) در جریان حادثه کربلا سعی داشت تا قرائت نماز اول وقت را به مردم یاد دهد، ایشان تأکید داشتند تا نماز خوانده شود و زکات و دستگیری از فقراء جامعه فراموش نشود.

خطیب جمعه موقت نصیرشهر ابراز کرد: مردم مشکلات معیشتی دارند و بیکاری جامعه را دربرگرفته است و امیدواریم مسئولان در این راستا اقدامی را انجام دهند چرا که مردم در رنج هستند.

وی با اشاره به برخی از مشکلات  زائرین خاطرنشان کرد: متاسفانه دولت به جای حل مشکل  زائرین امام حسین(ع) سنگ پیش پای آنها می اندازند و این کمکی است که دولت به مردم می کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *