امام جمعه موقت شهرستان رباط کریم: غربی ها نسخه شفابخش اقتصاد کشور نیستند

امام جمعه موقت شهرستان رباط کریم گفت: تا زمانی که ما منتظر ساماندهی مشکلات اقتصادی از سوی غربی ها باشیم موفق نخواهیم بود.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت شهرستان رباط کریم، در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان با اشاره به روز فناوری و هسته ای اظهار کرد: کشوری مانند آمریکا می خواهد در کنار زورگویی به مردم دنیا ما را نیز زیر سلطه خود داشته باشد اما ما نمی گذاریم.

وی افزود: آمریکا با ایادی خود در برخی کشورها خونهای بی گناهان را بر زمین می ریزد و حق حیات را برای خود می داند، اما ما در برابر این کشورها ایستادگی کرده ایم و نمی توانیم آن ها را تحمل کنیم.

امام جمعه موقت رباط کریم افزود: اگر آمریکاییها واقعا در سخنان خود در برجام صداقت داشتند پس از اتمام مذاکرات مسائل آن را کنار نمی گذاشتند، این ها به دلایل این است که امریکا چشم دیدن موفقیتهای ایران را ندارند.

وی افزود: اگر در موضوع انرژی هسته ای ترس از کشور ما نداشتند چرا آمدند دانشمندان ما را به شهادت رساندند، این ها نمی خواهند جوانان ما پیشرفت های چشم گیری در فناوری هسته ای داشته باشند.

حجت الاسلام جلالی تأکید کرد: ما در داخل کشور جوانان بسیار خوبی داریم،کسانی که می توانند در سلولهای بنیادی پیشرفت چشمگیری داشته باشند می توانند در تمام عرصه ها پیروز باشند و به طور قطع در زمینه اقتصادی مقاومتی می توانند ایران را پیش ببرند اما تا زمانی که ما منتظر ساماندهی مشکلات اقتصادی از سوی غربی ها باشیم موفق نخواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به برکات ماه رجب اظهار کرد: ماه رجب را باید ماه اصلاح و تقویت عبادی دانست، یکی از آموزه های این ماه استغار و روزه است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *