امام جمعه موقت رباط کریم: آپارتمان‌های پرند باید به امکانات ایمنی مجهز شوند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه آمریکا کشوری فقیر و گرسنه است، به ترامپ توصیه کرد که بکوشد راه خود را از دولت‌های قبلی جدا ساخته و فرهنگ غلط «جنگ‌افروزی» را به فرهنگ «خدمت مردم آمریکا و مردم جهان» تبدیل کند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام علی اکبر رشید زاده، امام جمعه موقت شهر رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: صبر از عواملی مهم در زندگی است، صبر بسیار امر مهمی در آرامش انسان است و ما انسان‌ها باید در زمان از دست دادن عزیزانمان صبور باشیم و بتوانیم دوباره به زندگی گذشته برگردیم .

وی افزود: نمونه بارز صبر حضرت ایوب است، ایشان صبر بسیار زیادی داشتند و تمام داشته هایشان از دست دادند اما خدای متعال فرمودند که ایوب بنده خوب من است من ایوب را صبور دیدم.

امام جمعه موقت رباط کریم با اشاره به حادثه ناگوار« پلاسکو» تأکید کرد: این حادثه بسیار دردناک بود اما اوج ایثار و شجاعت آتش نشان‌ها را نشان داد.

وی اضافه کرد: حادثه پلاسکو این موضوع را یادآور شد که مردم ایران هیچ وقت پشت یکدیگر را خالی نمی کنند،در این حادثه روحیه بسیجی و مقاومتی، ایثار و شجاعت را به جهان نشان دادیم.

حجت الاسلام رشید زاده ابراز کرد: این حادثه یک هشدار بود برای تمامی کشور ما مردم نباید فقط به فکر منابع شخصی باشیم بباید اول ایمن سازی کنیم تا دیگر این گونه حادثه ها رخ ندهد این  حادثه بیش از ۱۵۰۰میلیار تومان خسارت زده این پول کمی نیست.

امام جمعه موقت رباط کریم تصریح کرد: در شهر پرند نیز ساختمان هایی هستند که فاقد امکانات ایمنی هستند، ای کسانی که این ساختمان ها را می سازید و کسانی که در این آپارتمان‌ها زندگی می‌کنید آپارتمانهای خود را به کمک نیروی های اتش نشانی و دیگر ارگان‌های مرتبط ایمن سازی کنید.

وی در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه رباط کریم، با تبریک فرارسیدن دهه فجر به مردم، خاطرنشان کرد: ویژگی انقلاب اسلامی مردمی بودن نظام،اسلامی بودن و داشتن رهبری دینی و انقلابی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.