امام جمعه موقت رباط کریم: دولت باید با ورود کالاهای قاچاق مبارزه کند / طرفداران کاندیداها به یکدیگر توهین نکنند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: ما باید با ورود کالاهای قاچاق مبارزه کنیم وگرنه فرصت های شغلی و کارخانه های ما از بین میروند، باید تلاش کنیم بیکاری ریشه کن شود تا طلاق از بین برود.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز،حجت الاسلام علی اکبر رشیدزاده، امام جمعه موقت شهرستان رباط کریم، در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان، ضمن تبریک میلاد امیر المؤمنین علی(ع) به مسلمانان اظهار کرد: عظمت این امام همام هیچ فراموش نخواهد شد، ایشان در کنار رسول خدا(ص) در تمام جنگها حضور داشتند و همواره یاور پیامبر اکر(ص) بودند.

وی افزود: در نامگذاری این امام به علی(ع)، اقوال مختلفی وجود دارد که می توان به قولی که می گویند علی(ع) داناترین فرد در زمان پس از پیامبر بود اشاره کرد.

وی افزود: امام علی(ع) الگوی بسیار مناسبی برای تمامی مردم و مدیران جامعه هستند، ایشان شجاع، صادق و در حفظ بیت المال کوشا بودند.

امام جمعه موقت رباط کریم با اشاره به سالروز تأسیس ارتش و سپاه، این دو را خادمین ملت خواند و گفت: این دو در کنار هم سبب اقتدار ملت و کشور اسلامی ما میشوند، این دو ارگان هم از مرز های ایران اسلامی دفاع میکنند و هم از حرم های شریف امامان شیعیان در دیگر کشورهای اسلامی دفاع می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راه حل بسیار مناسبی برای برون رفت از ناکوک بودن وضعیت اقتصادی کشور دانست و ابراز کرد: یکی از راه های اقتصاد مقاومتی تولید داخلی است، باید واردات غیر واجب را حذف کنیم و در این زمینه خود کفا شویم و از کالاهای داخلی حمایت شود، در اقتصاد مقاومتی نباید این گونه باشد که اشیا لوکس و ماشینهای آنچنانی در زندگی ما راه پیدا کند.

وی، ورود کالاهای قاچاق را علت اصلی بیکاری جوانان دانست و گفت: ما باید با ورود کالاهای قاچاق مبارزه کنیم وگرنه فرصت های شغلی و کارخانه های ما از بین میروند، باید تلاش کنیم بیکاری ریشه کن شود تا طلاق از بین برود.

رییس دادگستری شهرستان رباط کریم در پایان، انتخابات را موضوعی حساس در کشور دانست و خاطرنشان کرد: باید تحقیق کنیم سپس رای دهیم، طرفداران کاندیداهای محترم نباید در شبکه های اجتماعی به کاندیداهای دیگر توهین کنند به دو کاندید محترم می گویم یک نفر به مجلس میرود پس باید به رای مردم احترام بگذاریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *