امام جمعه موقت رباط کریم: دشمن در پی نفوذ به سیستم مدیریت کشور است/ فیتیله دشمن در برنامه فیتیله روشن شد

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: دشمن می خواهد در سیستم مدیریتی کشور نفوذ پیدا کند، شبکه جاسوسی اخیر در لایه های امنیتی رییس جمهور نفوذ کرده بود و اینها با بیت المال اداره می شدند.این شبکه ها با بزک کردن چهره آمریکا در جهت شکستن عزت کشور ایران هستند.

به گزارش رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان، با اشاره اثرات خدا محوری و خدا باوری در زندگی خاطرنشان کرد:  اگر کسی خدا را در تمام لحظات به یاد داشته باشد و خدا ترسی را جزء اصلی زندگی خود بداند به طور قطع برکات آسمان و زمین  بر او نازل خواهد شد.
وی افزود: اگر کسی از خدا نترسد در شبکه های اجتماعی و اینترنت آبروی مؤمنان را خواهد برد.
امام جمعه موقت رباط کریم  با اشاره به برخی از فرقه ها و اعتقاد آن ها درباره ائمه اطهار(ع)، اظهار کرد: برخی از فرق مقام امام علی(ع) را بالاتر از خدا می دانند که این ها از راه اسلام خارج شده اند، برخی دیگر نیز مقام ایشان را پایین تر می دانند.
وی ادامه داد: ائمه اطهار(ع) هیچ گاه خود را بالاتر از خدای متعال نداسته اند به طوری که حتی امام حسین(ع) در حادثه کربلا و هنگام شهادت  فرزندش فرمودند که خدایا این قربانی ارزانی شما باد.
حجت الاسلام جلالی فشار و تحریم ها و موضوع برجام را یکی از مسائل مهم کشور تلقی کرد و تأکید کرد: آمریکا پس از آنکه در جهت رویگردانی مردم از اهداف انقلاب موفق نشد وارد پروژه دوستی با ایران شد و البته فشارها را نیز فراموش نکرد.
وی افزود: آمریکا  ملت را تحریم و تهدید کرد،پس از این شکست در این پروژه با طراحی توطئه دیگر خود را می خواهد خود را به ایران نزدیک کند تا بتواند با همواره ساختن راه های نفوذ در پی شکست انقلاب برآید و اگر رهبری نبودند به طور قطع در این پروژه نیز پیروز میدان بودند.
امام جمعه موقت رباط کریم ادامه داد: دشمن به دنبال یأس و ناامیدی و ایجاد اختلاف و شکاف سیاسی هستند که در ۸۸ این کار را اجرا کردند، اینها می خواهند افکار عمومی را تشویش کنند، نمونه این مسئله برنامه فیتیله بود که دشمن عوامل خود را در این مساله کوچک فعال کرد و آن را در برخی از استان ها به مسئله ای بزرگ تبدیل کرد.
وی ابراز کرد:  دشمن می خواهد در سیستم مدیریتی کشور نفوذ پیدا کند، شبکه جاسوسی اخیر در لایه های امنیتی رییس جمهور نفوذ کرده بود و اینها با بیت المال اداره می شدند.این شبکه ها با بزک کردن چهره آمریکا در جهت شکستن عزت کشور ایران هستند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *