امام جمعه موقت رباط کریم: دشمنان در پی ایجاد مرزبندی بین دانشگاهیان و حوزویان بودند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: شهید مفتح به درستی می دانست که دشمن چه هدفی را در پیش می گیرد، حوزه و دانشگاه در کنار هم می توانند به بالندگی و رشد جامعه و کشورر کمک کنند و دشمن نیز در پی جدایی این دو نهاد علمی بود.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، با تأکید بر اینکه باید فرزندان را با آموزه های اسلامی آشنا کرد، اظهار کرد: امروزه مساجد از حضور نوجوانان و جوانان خالی هستند و این زنگ خطری بزرگ است چرا که مسجد مکانی بزرگ برای به دور بودن افراد از گناه است.

وی بااشاره به روز حمل و نقل و رانندگان، این روز را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: در بخش سیستم کنترل رانندگان ما بسیار ضعیف هستیم، در شهرستان فقط ۲  در سطح شهرستان فعال هستند که این تعداد باید افزایش یابد.

حجت الاسلام جلالی ادامه داد: چهارراه اصلی رباط کریم دارای مشکلات بسیاری است، باید در این چهارراه یک چراغ راهنما نصب شود تا رانندگان دچار مشکل نشوند، دراین باره نیاز است جلسات بسیاری برگزار شود تا مشکلات از بین روند.

امام جمعه موقت رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به شهادت شهید مفتح و وحدت حوزه و دانشگاه، رشادت‌های شهید مفتح و تلاش های ایشان را بسیار دانست و ابراز کرد:  شهید مفتح از ایجاد اختلاف میان حوزه و دانشگاه جلوگیری کرد، این شهید والا مقام تلاش های بسیاری در این باره انجام داد و به درستی می دانست که دشمن چه هدفی را در پیش می گیرد، حوزه و دانشگاه در کنار هم می توانند به بالندگی و رشد جامعه و کشورر کمک کنند و دشمن نیز در پی جدایی این دو نهاد علمی بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *