امام جمعه موقت رباط کریم: خباثت آمریکایی‌ها تمامی ندارد و هربار بهانه جدیدی دارند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: هر زمانی که موشکی از سوی یمن به عربستان سعودی اصابت می کند این ادعای ایرانی بودن موشک های یمن از سوی آمریکا تکرار می شود،این در حالی است که چنین ادعایی صحت ندارد و می دانند که مدرکی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت رباط کریم ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور مردم خداجو انقلابی رباط کریم برگزار شد اظهار کرد: عبادت خداوند متعال تنها برای رستگار شدن بندگان است چرا که خداوند هیچ نیازی به عبادت بندگانش ندارد.

امام جمعه موقت رباط کریم ادامه داد: عبادت فقط نماز نیست بلکه دعا، روزه، عمل صالح، عفت و دوری از مال حرام همه این اینها عبادت است، انسان با عبادت خداوند متعال دوباره زنده می شود دوباره آرام می گردد.

حجت الاسلام جلالی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته رباط کریم،با اشاره به تکرار همیشگی یاوه گویی آمریکایی‌ها، ابراز کرد: هر زمانی که موشکی از سوی یمن به عربستان سعودی اصابت می کند این ادعای ایرانی بودن موشک های یمن از سوی آمریکا تکرار می شود،این در حالی است که چنین ادعایی صحت ندارد و می دانند که مدرکی وجود ندارد.

وی ولادت عبدالله العظیم حسنی را به تمام مردم تبریک گفت و اظهار کرد: ایشان از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) بودند و چهار امام را درک کردند.

امام جمعه موقت رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: روز ثبت احوال را در پیش داریم، باید تمامی مشکلات مردم در این صنف خل و فصل شود و امورات اداری به درستی صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *