امام جمعه موقت رباط کریم: حضرت زینب(س) دیوار سختی دربرابر دشمنان بود

امام جمعه رباط کریم گفت: حضرت زینب(س) نماد ازادگی ،ظلم ستیزی ، دیوار سختی در برابر فقر نابرابری و ادامه دهنده ی نهضت امام حسین (ع) بودند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر اظهار کرد: در مراسم معنوی اعتکاف دعا کنید تا خدای متعال برکات را روانه زندگی اتان کند.
وی ادامه داد: روز ۱۲ فروردین ماه در راه است، این روز مصادف است با روزهایی که مردم پای صندوق های رأی رفتند و تا به امروز این مردم در برابر دشمنان ایستاده اند.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به سالروز وفات حضرت زینب کبری(س)، ایشان را نماد صبر و ایستادگی در برابر کافران دانست و خاطرنشان کرد: ایشان نماد ازادگی ،ظلم ستیزی ، دیوار سختی در برابر فقر نابرابری و ادامه دهنده ی نهضت امام حسین (ع) بودند . ایشان حمایت بی دریغ داشتند از ولایت و زمانی که می خواستند ازدواج کنند یکی از شرط های خود را پیروی از ولایت گذاشتند.

وی یادآور شد: ایشان چندین بار خطر به وجود امدن راه های نادرست را گوش زد کردند. ایشان ،عمومیت داشتند خدا محور بودند ایشان حتی در اسارت هم حتی نشسته به عبادت و واجبات پرداختند.

امام جمعه موقت رباط کریم ضمن قدردانی از نیروهای خدمات رسان در ایام نوروزی از نیروهای انتظامی، سپاه و شهرداری ها و فرمانداری ها قدردانی کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *