امام جمعه موقت رباط کریم تأکید کرد: مدیران دولتی بدحجابی را در ادارات ممنوع کنند

امام جمعه موقت رباط کریم: ، باید از مدیران دستگاه هایی اجرایی پرسید بیمارستانهای ما چه خبر است؟ ایا ضرورتی ندارد تا بدحجابی ها در ادارات و دستگاه ها جمع آوری شود؟

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان اظهار کرد: چهارم اردیبهشت ماه وفات حضرت زینبت سلام عیلها است، ایشان بانوی حماسه ساز در عرصه عفاف و پاکدامنی بودند.

وی افزود: این حضرت در تمام لحظات زندگی عفاف و حجاب را محافظت می کند، باید از مدیران دستگاه هایی اجرایی پرسید بیمارستانهای ما چه خبر است؟ ایا ضرورتی ندارد تا بدحجابی ها در ادارات و دستگاه ها جمع آوری شود؟ البته هستند مدیرانی که در این برابر سکوت کرده اند و ما هم از نیروی انتظامی در طرح جدید برای مقابله با بدحجابی تشکر می کنیم.

وی با اشاره به روز شوراها اظهار کرد: شوراها باید به سمت تخصصی و عالمانه روند تا شهرهای ما پیشرفت کنند و خدمت به مردم را در اولویت کارها بدانند. اگر شوراها بخواهند در بروکراسی اداری بماند این صحیح نیست چرا که این ها از دل مردم بیرون آمده اند و باید با مردم باشند.

امام جمعه موقت رباط کریم با اشاره به شخصیت والای امام علی(ع)، ابراز کرد: بخشش در زندگی،انفاق در راه خدا و دوستی با مردم از نمونه های بارز زندگی این بزرگ مرد تاریخ اسلام بود.

وی ادامه داد: ایشان به احترام محرومین سبک زندگی اشان را چون آنان قرار داده بودند و به سبک فقرا امرار و معاش می کردند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *