امام جمعه موقت رباط کریم: برخی‌ها به دنبال اختلاف افکنی بین عرب و عجم هستند/ مردم در کنار مسئولان باشند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت:چندی پیش خبری مبنی بر تعارض جوانان مجرد عراقی در مشهد در کشور پخش شد، با جستجو های فروان فهمیدند منبع این خبر رسانه گاردین است اینها فکر مردم را نشانه گرفته اند تا فضا را پر از هیاهو بکنند و اختلاف ایجاد کنند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی ما، حجت الاسلام علی اکبر رشید زاده، امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: همانطور که می دانیم نظام اسلامی ما با یک جنگ تمام عیار اقتصادی مواجه  است. دشمن یک تیم ۳۰۰ نفره تشکیل داده است تا بسنجند تحریم ها  عرصه را بر کشور ایران تنگ کرده یا نه، این یکی از اهداف بلند دشمنان انقلاب است و همواره در این مسیر کوتاه نمی آیند.

وی ادامه داد: ما نباید بازی را در رسانه ببازیم، دشمنان از طریق رسانه‌ها ضربات زیادی  به وضعیت کنونی کشور وارد می کنند، آنها در پی ناامید کردن مردم هستند و می خواهند از چنین اوضاعی سوء استفاده کنند.

حجت الاسلام رشید زاده در بخش دیگری از سخنانش، با تأکید بر اینکه برخی ها در پی جداسازی افکار ایرانی ها با عراقی ها هستند، خاطرنشان کرد: چندی پیش خبری مبنی بر تعارض جوانان مجرد عراقی در مشهد در کشور پخش شد، با جستجو های فروان فهمیدند منبع این خبر رسانه روباه پیر گاردین است اینها فکر مردم را نشانه گرفته اند تا فضا را پر از هیاهو بکنند تا امید را از مردم بگیرند و اختلاف ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: اینها یک هدف بزرگ داشتند و این هدف از بین بردن راهپیمایی ۲۰ میلیون نفری اربعین است در حقیقت می خواهند فضایی را ایجاد کنند که بگوید شما غیرتتان را از دست داده اید و اخلاف بین عرب و عجم راه بیندازند .

خطیب موقت جمعه رباط کریم تأکید کرد: این روزها نباید آرام نشست و نگاه کرد باید مانند اوایل انقلاب جهادی تلاش کرد تا مردم و کشور را از این اوضاع خارج کنیم.

وی در پایان، وفات آیت الله طالقانی نخستین امام جمعه شهر تهران را به مردم تسلیت گفت و ابراز کرد: ایشان شخصیتی والا مقام داشتند  و برای این انقلاب زحمات بسیاری را کشیدند و سرانجام عاشقانه آسمانی شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *