امام جمعه موقت رباط کریم: باید اشتباه گذشته مسئولان را تکرار نکنیم/مردم می توانند برای برون رفت از مشکلات کمک کنند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: اگر اشتباهاتی در گذشته توسط مسئولی داشتیم باید آن اشتباه را درست کنیم اگر از مسئولین کسی هست که هنوز با سیاست های گذشته کار می کند نمی تواند خود را بروز کند باید یا درست شود یا تغییر داده شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام رشید زاده امام جمعه موقت رباط کریم ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر اظهار کرد: اگر دوست دارید مورد رحمت قرار بگیرید اختلافات میان مردم را از بین ببرید دوستی ایجاد کنید، در اسلام به من چه وجود ندارد این نمی شود که در خانه های امروزی زندگی کنی اما ندانی همسایه کناریت گرسنه بخوابد یا سیر .

وی ادامه داد: فرهنگ صلح و سازش رو در جامعه فرا گیر کنیم نگوییم مشکل ما نیست این جمله چند سالی برای شما کارگشا است اما خلاصه گریبان گیر می شود امروزه یکی از مشکلاتی که به آن بی توجه بودیم طلاق است که فراگیر شده است و این یک مشکل بزرگ است.
امام جمعه موقت رباط کریم ابراز کرد:
بزرگ ترین درسی که می توانیم از غدیر بگیریم پشتیبان ولایت بودن است دشمن می خواهد بین مردم با ولایت را فاصله بیندازد.

وی در ادامه با تبریک هفته دولت عنوان کرد: هفته دولت را در پیش داریم این روز را به دولتمردانمان در قوه مجریه تبریک عرض می کنیم، دولت باید در این هفته ثمره انقلاب را نشان دهد انگار یادمان رفته پس از انقلاب و پس از جنگ که خزانه خالی بود افراد بسیار بزرگی از این جامعه ترور شده بودند اما مردم خواستند دولت یاری کرد و جهادی عمل کردیم این شد که به اینجا رسیدیم درست است مشکلاتی وجود دارد و برخی از مشکلات به خاطر تحریم ها است اما تصمیمات نا به جا و اشتباه زیاد برخی از مسئولین و نا کار امد بودن برخی از آنها امروز به این نقطه رسیدیم به خاطر افزایش ۳ برابری نقدینگی از سال ۹۲ تا ۹۶ سبب نا بسامان شدن بازار شده است .

وی تاکید کرد: اگر اشتباهاتی در گذشته توسط مسئولی داشتیم باید آن اشتباه را درست کنیم اگر از مسئولین کسی هست که هنوز با سیاست های گذشته کار می کند نمی تواند خود را بروز کند باید یا درست شود یا تغییر داده شود نباید تجربه برجام دوباره تکرار شود نقش دیگر قوه ها کم تر دولت نیست مانند برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی با بی تدبیری از بین برود تا مشکلات درست باید دولت مردان ما با پیروی از مقام معظم رهبری و سعی تلاش جامعه رو بسازند.

وی در پایان؛ سالروز به ولایت رسیدن امام علی (ع) عید غدیر خم که به دست مبارک پیامبر اکرم انجام شد را به تمام مسلیمین تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *