امام جمعه موقت رباط کریم: آمریکا درصدد فلج کردن اقتصاد ایران است

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: نگاه آمریکا به محور اقتصاد ایران نگاهی تفرقه انگیز است، او می خواهد با تحریم رجال سیاسی میان مردم و مسوولان اختلاف افکنی کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام علی اکبر رشید زاده امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر، اظهار کرد: سخاوت در نزد خدای متعال بسیار مطلوب است و در ایام ماه مبارک رمضان نیز این سنت حسنه باید حفظ شود.

امام جمعه موقت رباط کریم ادامه داد: امامان معصوم(ع) از سخاوت مندترین افراد هستند و در تاریخ آمده که این بزرگواران در راه خدا اموالشان را اهدا می کردند.
حجت الاسلام رشید زاده با اشاره به ولادت حضرت مهدی(ع)،ابراز کرد: ایشان به اذن پروردگار ظهور و زمین را از عدل و محبت سیراب خواهند کرد.
وی با اشاره به جنایات غربی ها در قبال مسلمانان و به ویژه ایران، خاطرنشان کرد: آمریکا و اسراییل از دیرباز درصدد آسیب وارد کردن به ایران بودند و در این راه هزینه های بسیاری را نیز متحمل شده اند اما نتوانسته اند کاری کنند.
امام جمعه موقت رباط کریم ادامه داد: نگاه آمریکا به محور اقتصاد ایران نگاهی تفرقه انگیز است، او می خواهد با تحریم رجال سیاسی میان مردم و مسوولان اختلاف افکنی کند.
وی با تاکید بر خرید کالای ایرانی، تصریح کرد: این حرکت موجب بهبود وضعیت اقتصادی می شود و دیگر هیچ کارگر بیکاری نخواهیم داشت.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *