در خطبه‌های نماز عید سعید قربان؛

امام جمعه موقت رباط کریم:سعودی‌ها حاکمانی بی لیاقت هستند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: براثر بی کفایتی حکام سعودی ۴۶۴ ایرانی به شهادت رسیدند، سعودی ها حکومتی نالایق هستند که سرپرستی حج را بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی، امام جمعه موقت رباط کریم در خطبه های نماز عید قربان که صبح امروز در مصلی امام خمینی(ره) شهر رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: نگاه به مستمندان جامعه و همراهی آن ها در زندگی می تواند اسباب خیر در دنیا و آخرت را فراهم کند.

وی افزود: قربانی کردن سبب ریزش رحمت الهی درمیان مردم خواهد بود، افرادی که توان مالی دارند قربانی کنند و از آن در میان فقرای جامعه توزیع کنند چرا که محرومان بسیاری در جامعه هستند که به نان شب نیز محتاجند.

امام جمعه موقت رباط کریم خاطرنشان کرد: قربانی کردن بندگان را به حضرت حق نزدیکتر و راه معنویت را به روی آن ها می گشاید.

حجت الاسلام جلالی در بخش دیگری از سخنانش عید سعید قربان را به مردم مسلمان تبریک گفت و یاد و خاطره شهدای منا را گرامی داشت.

وی تصریح کرد: براثر بی کفایتی حکام سعودی ۴۶۴ ایرانی به شهادت رسیدند، سعودی ها حکومتی نالایق هستند که سرپرستی حج را بر عهده دارند.

امام جمعه موقت رباط کریم در بخش پایانی خطبه های نماز سعید قربان، ابراز کرد: روز میلاد حضرت علی النقی(ع) را در پیش داریم، ایشان در طول عمر شریفشان توانستند ارتباط بسیار خوبی را بین شیعیان برقرار نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *