امام جمعه رباط کریم: کوتاه آمدن در برابر دشمنان مساوی با شکست است

امام جمعه رباط کریم گفت: اگر ما بتوانیم در برابر گزفه گویی های دشمنان بایستیم و هراسی به دل راه ندهیم به طور قطع دشمنان به عقب خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر، اظهار کرد: این که برخی از دشمنان می گویند چرا به کشورهای افغانستان، سوریه و عراق ما کمک می کنیم این از همان مصادیق منع خیر است چرا که آنان نیز مسلمان بوده و یاری کردن به آن وظیفه مسلمانان است.

وی افزود: این مرزها را دشمنان برای منع کمک رسانی ایجاد کرده اند، آن طرف دنیا می بینیم یهودیان به مردمشان در سراسر جهان کمک می کنند.

وی ادامه داد: دستور قرآن کریم این است که نباید در راه خیر کوتاه آمد اما دشمنان ما می گویند شما به برادران خود یاری نکنید تا ما نیز این امر را ترک نماییم.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: کوتاه آمدن در برابر دشمنانی که امتحان شده اند اصلا مناسب نیست و نباید دست به چنین کاری زد.

حجت الاسلام محمدی نژاد با اشاره به اظهارات آمریکایی ها درخصوص برگزار کردن رزمایش در خلیج فارس از سوی ایران، اظهار کرد: گاهی اوقات سخنانی می تواند دشمنان را عقب براند و آنها را بترساند،اما اگر ما بتوانیم در برابر گزفه گویی های دشمنان بایستیم و هراسی به دل راه ندهیم به طور قطع دشمنان به عقب خواهند رفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *