در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم؛

امام جمعه رباط کریم: موانع پیش روی تولیدکنندگان برطرف شود/ مردم کالای ایرانی بخرند

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: موانع غیر ضروری دستگاه ها بر سر راه تولید کنندگان را باید برطرف کرد و به سمت و سوی حمایت از این اقشار برویم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم که ظهر امروز در رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: چهل سال از انقلاب اسلامی ایران می گذرد و علیرغم تهدیدات و مشکلات پیش روی، کشور توانسته در سکوی آرامی قرار گیرد.

وی ادامه داد: اختلاف افکنی و تفرقه، جنگ اندوزی و تحریم ها از مهمترین عناوین مشکلاتی است که دشمن برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است و اما آنها توانسته اند گامی بردارند و تهدیدات کوچکتر می شود.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: دولت مدیریت اقتصادی را باید جدی تر از گذشته بگیرد و موانع پیش روی صنعت و تولید را برطرف و برای تولیدکنندگان گامی را بردارد.

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: موانع غیر ضروری دستگاه ها بر سر راه تولید کنندگان را باید برطرف کرد و به سمت و سوی حمایت از این اقشار برویم.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید از تولیدات داخلی حمایت کنند ابراز کرد: باید این فرهنگ در مردم رواج پیدا کند که کالای ایرانی را خریداری کنند چرا که اشتغال را به سمت و سوی کشور و به جوانان خود بر می گردانیم.

سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم نیز در این جلسه ابراز کرد: واحدهای تولیدی در سطح شهرستان رباط کریم به خوبی فعالیت می کنند و توانسته اند در شرایط کنونی اقتصادی روی پای خود بایستند.

وی ابراز کرد: در حوزه تأمین خواسته های کارآفرینان در سطح شهرستان با مشکلات کمتری مواجه هستیم و این امورات به درستی صورت می گیرد.

فرماندار رباط کریم تأکید کرد: تعطیلی هیچ واحد صنعتی در رباط کریم پذیرفتنی نیست و با مسببان و عوامل این موضوعات برخورد جدی می شود.

به گزارش رباط نیوز، خط تولید کیک شرکت بیسکویت گرجی با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین خدایی امام جمعه نصیر شهر  و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

گفتنی است خط تولید کیک شرکت بیسکویت گرجی ،کاملا ساخت داخل است و با ظرفیت تولید ۲۰ تن کیک در روز تواسته اشتغالزایی ۴۰ نفر را بطور مستقیم ایجاد نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *