امام جمعه رباط کریم: چرا برجام مقابل تفکرات آمریکایی نمی‌ایستد؟

امام جمعه رباط کریم گفت: ترامپ در نخستین روزهای کاری اش تازه دست به اقدام دیگری زد و آن تصویب حمله نظامی به ایران است، پس کجاست برجامی که می خواست جلوی حمله نظامی را بگیرد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور آحاد مردم خداجوی رباط کریم در مصلی این شهر برگزار شد،با اشاره به برکات انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از نعمت های بزرگ انقلاب، آزادی است، آزادی از زیر سلطه امریکا، اسراییل، شاه و دور بودن از از دخالت های انگلیس ،ما باید قدر این ازادی را که یک نعمت بزرگ است بدانیم.

وی افزود: خداوند متعال بلایی را که بر سر فرعون مصر آورد نمونه ای بود برای افراد ظالم، در واقع خداوند با چنین عملی می خواهد بگوید که ظالم همیشه از بین رفتنی است.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: چرا انقلاب ما هنوز هم ادامه دارد چون مردم پشت این انقلاب هستند چون مردم با عشق انقلاب کردند، این انقلاب رهبری هوشمند به نام  امام خمینی(ره) داشت.

وی اضافه کرد: مردم می دانند ایران پیش از انقلاب دچار چه ظلمت هایی شده بود و امروز کشور اسلامی ما حرفی برای گفتن دارد، ببینید انقلاب ما چه تاثیری بر دیگر مردم مظلوم جهان داشته است.

حجت الاسلام محمدی نژاد خاطرنشان کرد: کسی فکر نمی کرد مردم بتوانند در مقابل رژیم فاسد پهلوی بایستند اما مردم ما با اراده و عشق خود توانستند در برابر این رژیم فاسد بایستند و آرمان های درست را سر لوحه این کشور قرار دهند.

وی با تأکید بر عملکرد اشتباه ترامپ در بازداشت مهاجران، تصریح کرد: در اولین اقدام دست به چنین کاری زد ببینید چقدر این ها خوار هستند که کودک ها را هم بازداشت کردند، این اقدام احمقانه اقای ترامپ موجب نابودی امریکا می شود.

وی خاطرنشان کرد: ترامپ در نخستین روزهای کاری اش تازه دست به اقدام دیگری زد که  آن تصویب حمله نظامی به ایران است، پس کجاست برجامی که می خواست جلوی حمله نظامی را بگیرد چرا از برجام صحبت می کنیم اما برجامی که فقط سود هایی برای امریکا و متحدانش داشته است، کجاست برجامی که می خواست حق ما را برگرداند و جلوی حمله های نظامی را بگیرد.

انتهای پیام/

خبرنگار: امیر کامرانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *