امام جمعه رباط کریم: مردم روحیه ایستادگی و انقلابی را از دست نخواهد داد

امام جمعه رباط کریم گفت: امام راحل ترس مردم را از درون مردم دور کرد و به مردم نشان داد که می توانند در مقابل رژیم فاسد طاغوت مقابله کنند، آن جوانانی که آن روزها با کمک امام(ره) توانستند انقلاب کنند امروز هم توانسته اند در برابر امریکا و صهیونیست بایستند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز،حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور خانواده معظم شهدا بسیجیان حضور پر شور مردم در مصلی نماز جمعه رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: ذکر خدا ثواب بسیار زیادی دارد، احادیث بسیار زیادی در مورد ذکر خدا وجود دارد و خداوند همنشین فرد صالح را هم می بخشد پس تلاش کنید که در روز حداقل چند بار ذکر خدا را بر زبان آورید.

وی افزود: یکی از زیبا ترین ذکر ها« لا الالله الی الله» است،این ذکر بسیار خوب و زیبا است اما زیبا ترین ذکر ها دوری از حرام است  این ذکر است که حتی زندگی را هم زیبا می کند کمک به ارامش انسان می کند و جامعه را رونق می دهد.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: چرا باید همیشه به یاد خدا باشیم به خاطر آنکه خداوند هم به یاد ما است و در زمان گناه نمی گذارد دست شما به گناه الوده نمی شود پس ذکر خدا حتی آرامش بخش نیز است.

وی ادامه داد: ما انسان فقط باید از خدا بترسیم چرا که همه اعمال ما را نیز می بیند.

حجت الاسلام محمدی نژاد با اشاره به سالروز فرار شاه از کشور، اظهار کرد: امام راحل ترس مردم را از درون مردم دور کرد و به مردم نشان داد که می توانند در مقابل رژیم فاسد طاغوت مقابله کنند، آن جوانانی که آن روزها با کمک امام(ره) توانستند انقلاب کنند امروز هم توانسته اند در برابر امریکا و صهیونیست بایستند.

امام جمعه رباط کریم تأکید کرد: رحلت آیت الله رفسنجانی واقعا یک شوک بزرگ بود که بر ملت ایران وارد شد، ایشان کارنامه بسیار درخشانی داشتند از پیش از انقلاب تا به امروز کارهای بسیاری را برای مردم و کشور ما انجام دادند و مردم هم در روز ختم ایشان به جهانیان نشان دادند که مردم پشت سر علما دینی شان ایستاده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *