امام جمعه رباط کریم: برجام بدعهدی آمریکا را ثابت کرد

امام جمعه رباط کریم گفت: این طور نیست که بتوان به آمریکا اعتماد کرد، ایران در برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد اما طرف آمریکایی دست به تمدید تحریم ها زد، باید در برابر عهد شکنی ها ایستاد و اگر مذاکره ای می شود مردم از تمام رخدادهای آن با خبر باشند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم درمصلی نماز جمعه رباط کریم برگزار شد، به سالروز امامت حضرت ولی عصر(عج) اشاره و اظهار کرد: حضرت ولی عصر(عج) در زمان معینی ظهور خواهند کرد و زمین را با عدل نورانی می کنند، برای ظهور ایشان باید صدقه داد و دعا کرد.

وی افزود: باید به حال حضرت ولی عصر(عج) گریست چرا که بندگان هیچ گاه به یاد حضرت نیستند و ظهور را فراموش کرده اند.

امام جمعه رباط کریم با اشاره به نحوه شهادت امام حسن عسکری(ع) ابراز کرد: عسکر به معنای زندان است و به این دلیل که ایشان مدت طولانی را در زندان به سر بردند، این امام بزرگوار به دست دشمنان مسموم شدند و ۸روز سم را تحمل کردند و سپس به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: امروزه دشمنان برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی از هر ترفندی استفاده می کنند، توهین به سایر ادیان و فرق از ادبیات غربی ها است و نباید اهل سنت را غیر دانست، اگر کسانی چنین کاری کنند به طور قطع از اهداف آمریکایی پیروی  و مقاصد شوم آن ها را به مقصد واقعی رسانده اند.

وی تأکید کرد: متاسفانه امروزه گروه هایی مختلفی با ادبیاتهای گوناگون در نقاط مختلف جهان دست به ادم کشی می زنند، در کشورهای همسایه ما داعش، در آفریقا نیز بوکوحرام، بوکوحرامی ها نیز چون داعش به کشتار آفریقایی ها می پردازند و نسل کشی به راه انداخته اند.

امام جمعه رباط کریم در ادامه با اشاره به  بد عهدی آمریکایی در قبال برجام خاطرنشان کرد: این طور نیست که بتوان به آمریکا اعتماد کرد، ایران در برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد اما طرف آمریکایی دست به تمدید تحریم ها زد، باید در برابر عهد شکنی ها ایستاد و اگر مذاکره ای می شود مردم از تمام رخدادهای آن با خبر باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *