امام جمعه رباط کریم: ۲۲ بهمن روز پاسخ دادن به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب است

امام جمعه رباط کریم گفت: انشالله روز ۲۲ بهمن ماه تمامی مردم با روحیه انقلابی و مشت‌های گره کرده، پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان می دهند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: طلاق راه حل مناسبی برای دست یافتن زنان و مردان به آرامش نیست، زن و مرد باید بدانند که با طلاق به ارامش نمی رسند و باید سعی کنند اختلافات را با گفت وگو و مشاوره از بین ببرند.

وی ادامه داد: فروتنی یکی از نعمات الهی است، اگر مردم بتوانند در زندگی فروتن باشند خدای متعال نعمات را بر آن ها نازل می کند.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: ۲۰ بهمن ماه هر سال، روز حفاظت اطلاعات سپاه است این نیروها با توان، چشم و گوش این کشور هستند، این افراد با تلاش هایشان چنان ضربه های مهلکی به حملات دشمن زده که نمونه آن را در جهان نمی‌شود دید و امروز اگر ارامش داریم به خاطر تمامی نیرو های دفاعی این کشور است.

وی با اشاره به گرانی های اخیر در کشور، خاطرنشان کرد: گرانی بعضی از کالا ها را می توان تحمل کرد، می توان آن کالا را چند وقت استفاده نکرد، باور کنید می توان نخرید.

حجت الاسلام محمدی نژاد با بیان اینکه تجمع و اعتراضات غیرقانونی کاری را از پیش نمی برد، اظهار کرد: اگر یک روزی امنیت کشور از بین برود حتی نمی توان چون بسیاری از کشورهای اطراف آرامش داشت و زندگی کرد، اگر مردم اعتراضی دارند از طریق قانونی پیگیری کنند تا مشکلاتی برای کشور ایجاد نشود.

وی در بخش دیگری از سخنانش، بیان کرد: ۲۱ بهمن سالروز حکومت نظامی است، شاه می خواست با حکومت نظامی انقلاب را نابود کند اما امام راحل با تماسی که با ایت طالقانی داشتند گفتند مردم به خیابان ها بیایند، اقای طالقانی اصرار بر این امر نداشتند اما امام(ره) بر این حرکت اصرار داشتند.

وی تصریح کرد: انشالله روز ۲۲ بهمن ماه تمامی مردم با روحیه انقلابی و مشت گره کرده پاسخ محکمی بر دهان دشمن می زنند، تظاهرات روز ۲۲ بهمن حضور در جشن انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *