امام جمعه رباط کریم تأکید کرد؛ مردم باید از مدیران دولتی راضی باشند

امام جمعه رباط کریم گفت: رفتار مدیران با مردم باید به گونه ای باشد که هیچ فردی ناراضی از اتاق مدیر بیرون نرود.

به گزارش رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در سومین شورای اداری شهرستان رباط کریم گفت: رفتار مدیران با مردم باید به گونه ای باشد که هیچ فردی ناراضی از اتاق مدیر بیرون نرود.

وی افزود: باید تمام مردم را راضی نگه داشت و اگر در برخی از مسائل اداری حتی حق با مدیران باشد  نباید مردم از اداره ناراضی بیرون روند.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: مدیریت اسبابی از نعمت های الهی است، خدای متعال با این میز و تشکیلات ما را مورد آزمایش قرار می دهد و باید سر بلند بیرون آییم.

در ادامه نیز حجت الاسلام علی اکبر رشید زاده، رییس دادگستری شهرستان رباط کریم طی سخنانی اظهار کرد: ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات در شهرستان از پیش در شهرستان ایجاد شده و جرائم و تخلفات انتخاباتی را رصد می‌‍کند و با متخلفین برخورد جدی خواهد کرد.

وی افزود: مدیران شهرستان باید توجه داشته باشند تا از هیج نامزد انتخاباتی طرفداری نکنند چرا که جرم محسوب می شود.

رشید زاده ادامه داد: طی ۱۰ ماه گذشته در شهرستان رباط کریم ۸۰۶ مورد طلاق توافقی و ۳۲۹ مورد به درخواسته زوج رخ داده که در مجموع طی این مدت ۱۱۳۵ مورد طلاق به ثبت رسیده است.

وی افزود: سرقت مستوجب تعزیر در این مدت با  ۲۲۷۱ مورد رتبه نخست جرائم را دارد و پس از آن ضرب و جرح با ۱۵۹۶ مورد رتبه دوم، کلاهبرداری ۷۶۹ مورد رتبه سوم، مزاحمت تلفنی با ۴۷۰ مورد رتبه چهارم، نگهداری و حمل مواد مخدر با ۴۵۳ مورد رتبه پنجم را دارد.

رییس دادگستری شهرستان رباط کریم همچنین با اعلام خبری مبنی بر ساخت نمایندگی دادگستری در پرند ابراز کرد: این ساختمان در شهر پرند مراحل آن به پایان رسیده و به زودی نیز مشکل فنی آن حل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *