امام جمعه رباط کریم:سرشماری زمینه برنامه‌ریزی و مدیریت مطلوب کشور را فراهم می کند/ قدردانی از پلیس و راهور شهرستان رباط کریم

امام جمعه رباط کریم گفت: از تمامی افرادی که در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کردند قدردانی می کنم و خانواده باید اطلاعات درستی از وضعیت زندگی اشان در هنگام مراجعه حضوری مأموران ارائه دهند چرا که آمار نقش مهمی درکشور دارد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحا مردم در مصلی رباط کریم برگزار شد اظهار کرد: کسانی می توانند با منکرات، زشتی و فحشا مقابله کند که قدرت داشته باشد و لازمه مقابله با ظلم  ایستادگی در برابر حاکمان فاسد است که امام حسین به درستی در برابر نااهلان ایستاد.

وی افزود: اگر مسائل و شرایط زمان هر امامی مانند شرایط زمان امام حسین(ع) بود آن ها نیز قیام می کردند فرقی نمی کند هر کدام در زمان خود شرایط مختلفی داشتند پس باید شرایط ها به وجود می امد سپس بقیه امامان هم قیام می کردند.

امام جمعه رباط کریم  در بخش دیگری از سخنانش، با تسلیت سالروز شهادت  حاج آقا مصطفی خمینی(ره) ادامه داد: این شهید بزرگوار را از ما گرفتند ایشان نبوغ عجیبی داشتند و دریایی بزرگ از مباحث بودند.ایشان یکی از نخبگان اسلام بودند.

وی همچنین تأکید کرد: از تمامی افرادی که در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کردند قدردانی می کنم و خانواده باید اطلاعات درستی از وضعیت زندگی اشان در هنگام مراجعه حضوری مأموران ارائه دهند چرا که آمار نقش مهمی درکشور دارد.

حجت الاسالم محمدی نژاد در سخنانی جداگانه از پلیس و راهور شهرستان رباط کریم قدردانی و خاطرنشان کرد: از نیروی انتظامی و نیروی راهور که در عاشورا نظم و امنیت را به وجود اوردند قدردانی می کنم، کسانی که واقعا نگذاشتند علامت ها را بیرون بیاورند، این علامت ها را مسیحیت به دین ما اوردند علامت یک تکه اهن یا چوب با پارچه ای بوده نه این که چهل تیغ این ها را کسانی که بلند می کنند اسیب می بینند و موجب مشکلات می شوند نوع عزاداری ها متفاوت شده است و باید مراقب ترفندهای دشمنان برای مقابله با دین اسلام باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *