امام جمعه رباط کریم:سپاه نقش مهمی در تامین امنیت کشور دارد/ چرا صنایع دفاعی خود را کنار بگذاریم

امام جمعه رباط کریم گفت: سپاه نقش مهمی در تامین امنیت کشور دارد این ها می خواهند جلوی سپاه را بگیرد جلوی قرارگاه خاتم بگیرند، چرا باید زمانی که به پیشرفت رسیدیم صنایع دفاعی خود را کنار بگذاریم؟

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم ظهر امروز در نماز عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: برخی از صاحبان آپارتمانها منازل خود را به خانواده های پرجمعیت نمی دهند،نباید این طور باشد که فرزندان زیاد ملاک خانه های اجاره ای باشد.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور در آمریکا، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب پیش از مذاکرات تأکید داشتند که به آمریکا نمی شود اعتماد داشت،پس از برجام نیز آقایان آمریکایی به اصول مطرح شده در برجام پای بند نبودند و این شد که صدای رییس جمهور نیز در آمریکا به صدا درآمد و از ناعدالتی ها سخن گفت.

امام جمعه رباط کریم به برخی از قراردادهایی که به نفع مردم نیست اشاره و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران محافظ ملت است نه تروریستها، سپاه نقش مهمی در تامین امنیت کشور دارد این ها می خواهند جلوی سپاه را بگیرد جلوی قرارگاه خاتم بگیرد، ما تعجب می کنیم از کسانی که در کشور مسئول هستند چرا باید زمانی که به  پیشرفت رسیدیم صنایع دفاعی خود را کنار بگذریم؟ ما باید همواره در خط پیشرفتها باشیم و هیچ گاه کنار نرویم.

وی با انتقاد از برخی آقایان که می گویند خطبه های سیاسی نماز جمعه را کنار بگذاریم، تصریح کرد: برخی از این سخنان جای تأسف دارد،  به انهایی که می گویند نماز جمعه جای صحبتهای سیاسی نیست باید گفت که همین تربیون های نماز جمعه خار چشم دشمنان است.

سردار سید یوسف مولایی، جانشین فرمانده سپاه حضرت امام حسن مجتبی(ع) استان البرز پیش از خطبه های نماز جمعه امروز رباط کریم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دشمنان انقلاب با تمام قوا درصدد نابودی انقلاب اسلامی بودند و می خواستند طی چند روز از مرزهای کشور عبور و خود را به تهران برسانند که غیرت ملت ایران خواسته های شوم آنها را به مقصد نرساند.

وی افزود: در آن زمان برخی ها نیز در داخل کشور دشمنان را همراهی می کردند و قصد تسلیم داشتند که این توطئه ها نیز با رهنمودهای بنیانگذار انقلاب به سرانجام نرسید.

جانشین فرمانده سپاه حضرت امام حسن مجتبی(ع) استان البرز ادامه داد: رزمندگان ما در جنگ هشت ساله از هیچ تلاشی کوتاهی نکردند، بارها بود که برادران ارتش و سپاه سه ماه را در خط مقدم بدون آب و غذا می گذرانند تا دشمن حتی وجبی را از آب و خاک ایران اسلامی را به غنیمت نبرد.

وی با بیان اینکه جوانان ایران در برابر دشمنان انقلاب هیچ گاه از تلاش هایشان عقب نرفتند، خاطرنشان کرد: امام راحل از این که ملت ایران برابر دشمنان استقامت کردند خرسند بودند و رضایت داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *