در مراسم هماهنگی جلسه ۱۳ آبان ماه مطرح شد؛ مأیوس کردن مردم بازی در زمین دشمن است

فرماندار رباط کریم گفت: امروز مایوس کردن مردم در هر مرحله ای آب به آسیاب ریختن دشمنان انقلاب است، تمام سه قوه در کنار و تحت فرماندهی رهبر انقلاب برای پیشرفت کشور در حال تلاش هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، مراسم هماهنگی جلسه ۱۳ آبان ماه که صبح امروز در دفتر امام جمعه رباط‌کریم گفت: ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، انقلاب اسلامی ایران ماهیتی استکبار ستیزی دارد و در حقیقت ایران اسلامی مرکز کانون مبارزه با استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه سه رویداد مهم در ۱۳ آبان ماه نهفته است، ابراز کرد: محور رویدادهای تبعید امام خمینی(ره)، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت جمعی از دانشجویان، اسکتبارستیزی و مبارزه با آمریکا است،  باید گفت۱۳ آبان روز تجلی مبارزه با دشمنان غربی است.

وی تاکید کرد: امسال راهپیمایی ۱۳ آبان از آنجایی که نقطه دشمنی آمریکا با ایران شدت گرفته است مهم بوده و حساسیت آن را در نظر بگیریم.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: در طول سالهای اخیر، ایران توانسته به عنوان محور استکبارستیزی در برابر آمریکا بایستد و ابهت آمریکا را در جهان بشکند.

سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در ادامه این جلسه عنوان کرد: امروز آنهایی که ۴۰ سال برای این انقلاب تلاش کرده اند باید در راهپیمایی ۱۳ آبان تلاش کنند تا دوباره عظمت ایران را به همه نشان دهیم.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: این روز به سبب آن است که مردم پای این انقلاب هستند و برای حرکت در مسیر انقلاب تلاش می کنند.

وی ابراز کرد: امروز مایوس کردن مردم در هر مرحله ای آب به آسیاب ریختن دشمنان انقلاب است، تمام سه قوه در کنار و تحت فرماندهی رهبر انقلاب برای پیشرفت کشور در حال تلاش هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *