امام جمعه رباط کریم: ول انگاری در فضای مجازی تبدیل به یک معضل شده است

امام جمعه رباط کریم گفت: متاسفانه فضای مجازی و ماهواره طوری برخی ها را آزاد کرده که به راحتی از کنار حجاب و عفاف می گذرند، نباید خانواده ها نسبت به این موضوعات بی تفاوت باشند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجوی این شهر در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد،به نقش مهم دختران در جامعه اشاره و اظهار کرد: آینده کشور مرهون تلاش و بینش دختران این مملکت است، انها باید بینش انقلابی‌ اشان را بالا برده و حضرت زهرا(س) را الگوی زندگی‌ خود بدانند.

وی افزود: دختران و زنان جامعه سعی کنند راه زنان بزرگ تاریخ اسلام را طی کرده تا بتوان به مسیر حق رسید و آن را پیمود.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: حضور زنان در جامعه مهم است و نباید این حضور آن ها  با نقش همسرداری اشان منافات داشته و برای خانواده اسباب ناراحتی را فراهم کنند.

وی افزود: دختران آینده باید همسران خوبی باشند، اجازه ندهند که مردان از آنها ناراحت باشند و مادری را به حد کمال برساند تا محیط خانواده مملو از عشق و صفا باشد.

وی با انتقاد از وضعیت فضای مجازی در میان خانواده‌ها، تأکید کرد: خداوند برای محرم و نامحرم مرز بندی کرده است، متاسفانه فضای مجازی و ماهواره طوری برخی ها را آزاد کرده که به راحتی از کنار حجاب و عفاف می گذرند، نباید خانواده ها نسبت به این موضوعات بی تفاوت باشند.

خطیب جمعه رباط کریم با اشاره به سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه، این روز را به همه مردم تبریک و تهنیت گفت.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *