امام جمعه رباط کریم: واردات کالا واقعا آزار دهنده است

امام جمعه رباط کریم گفت: ما تا کود انسانی از ترکیه و مربا و کمپوت از دیگر جاها وارد می کنیم مشکل اقتصاد کشور حل نمی شود.

به گزارش رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر، اظهار کرد: در غرب و امریکا به خاطر سو استفاده از زن به او آزادی پیش از حد می دهند تا از او استفاده کالایی کنند.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: پیش از ازدواج شخص مورد نظر را بسنجید ببینید اصول های زندگی خانواده آن فرد با اصول های خانواده ی شما یکسان است یا کاملا متفاوت است.

وی ادامه داد: نگذارید ۲ سال بعد از ازدواج زن و شوهر از یکدیگر جدا شوند پیشگیری کنید از طلاق، عزیزان با ماهواره دیدن با چرخش در فضای مجازی که هیچ گونه کنترلی ندارند فرزند ما به درستی تربیت نمی شود، دشمن سعی دارد فضای تربیتی را از بین می برد.

حجت الاسلام محمدی نژاد تاکید کرد: رمز بقا انقلاب دو چیز است یکی اسلامیت و دیگری جمهوریت مردم بود این دو رکن را امام راحل به وجود اورد.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: ما تا کود انسانی از ترکیه و مربا و کمپوت از دیگر جاها وارد می کنیم مشکل اقتصاد کشور حل نمی شود، باید ایرانی بخرید کالای ایرانی بپوشید سعی کنید کارگر ایرانی خانواده ایرانی و اقصاد ایرانی را راه بیندازید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *