امام جمعه رباط کریم: هیچ گاه نباید از دشمن غفلت کرد

حجت الاسلام محمدی نژاد گفت: هیچ گاه نباید از دشمن غفلت کرد، انها در کمین هستند تا امنیت کشور را بهم بریزند و از اب گل الود ماهی بگیرند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم در ایین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: کسانی که پرچم کشور را آتش زدند نه ایرانی هستند و نه مسلمان، چرا که این پرچم نام الله را بر سینه خود جای داده است.

وی افزود: این آشوبگران به حمایت آمریکایی ها به خیابان ها آمدند، آمریکا می خواهد دوباره به کشور ایران باز گردد تا بتواند به منافع خوبی دست پیدا کند اما این چنین نیست و ما هرگز نخواهیم گذاشت.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: هیچ گاه نباید از دشمن غفلت کرد، انها در کمین هستند تا امنیت کشور را بهم بریزند و از اب گل الود ماهی بگیرند.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: نباید ناسپاسی کرد و نعمتهای کشور را هیچ دانست، این شیطان است که این چنین تفکراتی را در ذهن انسان ها می اندازد.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: اقتصاد مقاومتی می توانند زمینه ساز رشد اقتصادی در کشور باشد، دولت و مجلس نیز برای حمایت این رکن مهم باید با کالای قاچاق و واردات مبارزه کنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد در پایان ابراز کرد: اگر امروز شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس در کشور نبوند هیچ گاه امنیت کشور ما در دنیا مثال زدنی نبود، مردم باید قدر این بزرگواران را بدانند تا سایه رحمت بر کشور جاری شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *