در مراسم 13 آبان ماه؛

امام جمعه رباط کریم: هیچ تحریم جدیدی در کار نیست، آن‌ها مردم را می‌ترسانند

امام جمعه رباط کریم گفت: اینکه آمریکا ۱۳ آبان را فرارسیدن آغاز تحریم های همه جانبه می داند دروغ است، هیچ تحریمی نمانده که آمریکا اجرایی نکرده باشد و در حقیقت دست آنها خالی مانده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در مراسم ۱۳ آبان شهر رباط کریم که با حضور پرشور دانش آموزان و مردم انقلابی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد:  این روز را به نام استکبار ستیزی و مقابله ایران اسلامی با آمریکا نامگذاری کرده اند و باید در برابر مستکبران جهانی ایستاد.

وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی توانسته کانون مبارزه با استکبار جهانی  باشد و در برابر زورگویی های و شیطنتهای آمریکایی ها بایستد.

حجت الاسلام ترابی تأکید کرد: هیچ گاه ملت ایران به واسطه تلاشهای آمریکایی برای براندازی این نظام اسلامی از دولت آمریکا و طرفدارانش نخواهد گذشت و راه استکبارستیزی را ادامه خواهد داد.

خطیب جمعه رباط کریم و سخنران ۱۳ آبان ماه در این شهر در ادامه با اشاره به دشمنی های ۴۰ساله آمریکا با انقلاب، تریح ها را دشمنی آشکار علیه مردم ایران خواند و گفت: دروغ می گویند که با مردم دوست هستند، آمریکایی ها هیچ گاه مردم ایران را دوست نداشته چرا که تحریم ها مستقیما اقتصاد مردم را نشانه رفته است.

وی به بخش هایی از دشمنی های آمریکا با ایران اشاره کرد و گفت: تلاش برای ایجاد جنگ هشت ساله، تحریم و فشارهای سیاسی اقتصادی، تعیین بودجه اختصاصی برای براندازی نظام اسلامی ایران از مهمترین اقدامات آمریکا برا دشمنی با آمریکا است.

امام جمعه رباط کریم با بیان اینکه تحریم ها نتوانسته ایران اسلامی را ضعیف کند، خاطرنشان کرد: اینکه آمریکا ۱۳ آبان را فرارسیدن آغاز تحریم های همه جانبه می داند  دروغ است، هیچ تحریمی نمانده که آمریکا اجرایی نکرده باشد و در حقیقت دست آنها خالی مانده است.

وی به شکست همه جانبه آمریکا در برابر ایران اشاره و تصریح کرد: ترس از تحریم ها یک جنگ رسانه ای است، آنها پیش از ۱۳ آبان فاز دوم تحریم ها را آغاز کردند تا بتواند یک  نمایش رسانه ای را ایجاد کنند در حالی که نمی توانند هیچ بازی جدیدی را آغاز کنند.

حجت الاسلام ترابی عنوان کرد: آمریکا قصد داشت تا بتواند فروش نفت ایران را به صفر برساند اما دیدیم که نتوانست و کشورهای دنیا با ایران همکاری کردند و این در واقع فروپاشی ابهت پوشالی آمریکا را می رساند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *