در خطبه های نماز عید سعید فطر

امام جمعه رباط کریم تأکید کرد: نمایش وحدت در نماز عید سعید فطر/ پاسخ موشکی نمایشی از اقتدار عملی ایران است

امام جمعه رباط کریم گفت:وحدت مهمترین اصل در کشور برای مقابله با دشمنان انقلاب است و به طور قطع مراسم نماز عید سعید فطر یک مشت‌ محکم بر دهان برهم زدن وحدت در کشور است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم صبح امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر، ضمن تبریک این عید به مردم رباط کریم، خواستار توجه بیشتر به موضوعات فرهنگی شد و اظهار کرد:رمضان با تمام شیرینی‌هایش تمام شد و مردم توانستند مشمول رحمت الهی در این ماه شریف شوند.

وی افزود: وحدت مهمترین اصل در کشور برای مقابله با دشمنان انقلاب است و به طور قطع مراسم نماز عید سعید فطر یک مشت‌ محکم بر دهان برهم زدن وحدت در کشور است.

خطیب جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: عید فطر را باید چون روز قیامت دانست چرا که پس از یک ماه نوبت حسابرسی است و باید درنماز این عید حضور یافت، باید همواره در زندگی به یاد قیامت بود تا بدون عمل از دنیا نرویم.

حجت الاسلام محمدی نژاد در ادامه این سخنرانی از تمام نهادهای نظامی، انتظامی و امنیتی به سبب تلاش‌هایشان در راستای تأمین امنیت در کشور قدردانی کرد.

وی همچنین از تلاش اصحاب فرهنگ و هنر تشکر کرد، او نخستین مسؤولی است که در برنامه‌ها از عکاسان خبری و خبرنگاران قدرانی می‌کند.

امام جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنرانی‌اش با اشاره به اقتدار نظامی کشور، این حاصل تلاش نیروهای نظامی کشور دانست و تصریح کرد: ایران کشوری مقتدر است و توانسته در فراز و نشیب‌های بسیاری پیروز میدان باشد و در برابر دشمنان انقلاب بایستاد.

حجت الاسلام محمدی نژاد یادآور شد: هوافضای سپاه پاسداران توانست خانه‌های عنکبوتی داعش را موشک باران و منهدم کند،آن‌ها با این کار به دنیا فهماندند که ایران اهل عمل است و در برابر تهدید می ایستد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *