امام جمعه رباط کریم: نباید منافقین اجاره نشینی در عراق را تجربه کنند

امام جمعه رباط کریم گفت: گروهک تروریستی منافقین گروهی شکست خورده و ناامید هستند چرا که در چند پروژه اخیر شکست خورده و  امریکا با حمایت مالی کشور های عربی می خواهد امنیت ایران را به هم بزند

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور نمازگزاران در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره بر فضایل اقامه نماز، اظهار کرد: نماز باید تمامی کارهای ما را تحت شعاع قرار بدهد.
وی در ادامه  با اشاره به سفر نماینده های امریکایی به منطقه از جمله هشت کشور عربی و اسرائیل ابراز کرد” این سفر ها فقط برای تحکیم امنیت اسرائیل است چرا که به اسرائیل شوک وارده شده است.

امام جمعه رباط کریم اضافه کرد: اسراییل  از نظر خارج شدن نیروی های نظامی امریکا از منطقه دچار ترس شده است، آمریکایی ها به دنبال راهی هستند تا هزینه تأمین امنیت اسرائیل را از سران کشور های عربی بگیرد.

خطیب جمعه رباط کریم با بیان اینکه آمریکا نمی تواند با ورود دوباره منافقان به عراق  به ایران آسیبی بزند، خاطرنشان کرد: گروهک تروریستی منافقین گروهی شکست خورده و ناامید هستند چرا که در چند پروژه اخیر شکست خورده اند و  امریکا با حمایت مالی کشور های عربی می خواهد امنیت ایران را به هم بزند.

وی سالروز میلاد حضرت زینب کبری( س ) را به تمامی مسلمین تبریک گفت.

حجت الاسلام ترابی در ادامه ضمن تبریک به تمامی قشر پرستار این شغل را بسیار مهم دانست و  بیان کرد: حضرت زینب سلام علیها تنها پرستار بیماران نبودند بلکه اییشان را می توان پرستار نهضت کربلا دانست و در حقیقت این زینب(س) بودند که راه کربلا را ادامه دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *