امام جمعه رباط کریم در مراسم گرمیداشت مقام آیت الله هاشمی؛خدمات انقلابی ایشان از اذهان مردم بیرون نمی رود

امام جمعه رباط کریم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از قبل انقلاب تا به امروز در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد و با فعالیت های خود کمک بسیار زیادی برای وقوع انقلاب انجام دادند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، صبح امروز در مراسمی که به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصلی شهر رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از قبل انقلاب تا به امروز در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد و با فعالیت های خود کمک بسیار زیادی برای وقوع انقلاب انجام دادند.

وی افزود: ایشان یکی از یاران امام بودند حتی در ۸ سال دفاع مقدس بسیار اقدامات مفیدی انجام دادند و حتی در عرصه های بین المللی نیز برای کشور اسلامی اقدامات بسیاری را نیز به پایان رساندند.

خطیب جمعه رباط کریم بیان کرد: خیلی ها که نه مقام معظم رهبری را می خواهند و نه آیت الله هاشمی را و نه اسلام را تلاش های زیادی کردند تا به مردم به دروغ نشان دهند میان مقام معظم رهبری و آیت الله هاشمی تفرقه وجود دارد اما مردم ما خودشان می دانند که به جز دوستی چیز دیگری بین این دو بزرگوار نیست.

وی تأکید کرد: اگر خوب دقت کنیم در این مراسم بزرگ که برای این فرد بزرگ برگزار شد مردم از تمام اقشار امدند از نقاط مختلف ایران امدند تا اتحادشان را نشان دهند و به جهان نشان دهند که مردم همیشه پشتیبان روحانیت هستند، پشتیبان کسانی هستند که در دوران انقلاب برای کشور ما تلاش کرده اند مردم با این حضور به جهان نشان دهند که بعضی از اختلافات سیاسی نمی تواند جوانمردی را از بین ببرد، مردم امدند.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: آقای هاشمی بسیار صبر زیادی داشتند که توانستند در مقابل انتقاد تند دشمنان و انتقاد بعضی از مردم داخل کشور سکوت کنند، ایشان بسیار استقامت داشتند و در برابر شکنجه‌های بسیار وحشتناک ساواک ایستادگی کردند.

وی اضافه کرد: در حقیقت آمدن مردم قدردانی از راه امام و شهدا است ،خدمات مدیریت او در هشت سال دفاع مقدس را ما هیچ وقت فراموش نمی کنیم آیت الله هاشمی رفسنجانی ارادت بسیار زیادی به رهبر معظم داشتند.

امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد:  آیت الله رفسنجانی همواره در سخنانشان می گفتند که پیشرفت ما در سایه رهبری و زیر سایه پرچم رهبری است و ما باید در خط ولایت باشیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *