امام جمعه رباط کریم: غرب نگاهی تبلیغاتی به زنان دارد

امام جمعه رباط کریم گفت: دشمن سعی دارد مقام زن را به یک کالای تبلیغاتی تبدیل کند و از آن زمان تا به امروز با موجی آرام حرکت می کند و از ابزار تهاجم فرهنگی استفاده می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه این شهر اظهار کرد: اولین نشانه حکومت صالحان برپایی نماز است، انبیا و یاران خدا از طریق نماز با خداوند ارتباط برقرار می کنند و نماز بهترین نشیوه شکرگزاری می است.

وی در ادامه با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضا خان،این اولین قدم برای تخریب عفاف زن ایرانی دانست و بیان کرد: در فردای آن روز اشرف پهلوی مصاحبه کرد و گفت امروز کاری کردیم که واژه حجاب حتی در سال های اینده در کتاب ها هم نباشد. اما مقاومت مردم ایران و خانه نشینی بانوان این موضوع را پایان داد.

وی ادامه داد: دیروز دشمن از طریق زور رضاخان زنان را به برهنگی کشاند اما امروز از طریق رسانه و فضای مجازی این کار را می کند، دشمن سعی دارد مقام زن را به یک کالای تبلیغاتی تبدیل کند و از آن زمان تا به امروز با موجی آرام حرکت می کند و از ابزار تهاجم فرهنگی استفاده می کند.

خطیب جمعه رباط کریم در ادامه سالروز قیام خونین ۱۹ دی ماه مردم قم را تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: این قیام پایان نیافت بلکه سرانجام به انقلاب سال ۵۸ منجر شد.

وی وجه اشتراک سالروز ۹ دی ماه و ۱۹ دی ماه را حرکت معنوی مردم دانست.

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: دشمن هر لحظه از طریق شیوه های مختلف تلاش می کند تا به فرهنگ ما ضربه بزند و ما باید اگاه باشیم و در مقابل این تهاجم فرهنگی بایستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *