در مراسم تشییع پیکر پاک شهید کمره‌ای؛

امام جمعه رباط کریم: شهدا پرچمدار عزت و سرافرازی انقلاب هستند

امام جمعه رباط کریم گفت: امروز ما میهمان عزت و سرافرازی چنین شهدایی هستیم، این شهدا زحمات بسیاری کشیدند و اگر نباشند نمی دانیم که چه بر سر مملکت خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، ظهر امروز مراسم تشییع پیکر پاک شهید طاهر کمره ای از شهدایی که ۲۹ سال به دور از خانه کوشانه و مهربانی های مادرانه بود در شهر رباط کریم و با حضور تمامی مسئولان و مردم همیشه در صحنه این شهر برگزار شد.

براساس این گزارش، حجت الاسلام محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در این مراسم که ابتدا در نیروی انتظامی رباط کریم برگزار شد، گفت: از تمامی کسانی که برای تکریم و قدردانی از شهید طاهر کمره ای آمده اند، قدردانی می کنیم.

وی ادامه داد: ما شرمنده شهدا هستیم و نمی توانیم مقام آنها را پاس بداریم. این شهدا انشالله شافع ما در اخرت خواهند بود.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: تکریم شهدا یکی از لوازم مهم و اساسی جامع امروز استف ما به شهدا نیاز داریم و اگر آنها دیروز رفتند امروز نیز با تکه استخوانهایشان چراغی برای راه جامعه است.

وی افزود: این شهدا می آیند تا مردم بایستند و در برابر استکبار مقاوم باشند.

امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: امروز ما میهمان عزت و سرافرازی چنین شهدایی هستیم، این شهدا زحمات بسیاری کشیدند و اگر نباشند نمی دانیم که چه بر سر مملکت خواهد آمد.

حجت الاسلام محمدی نژاد خاطرنشان کرد: شهدا برگزیده خدا هستند، چرا که خیلی‌ها به دنبال عیاشی و خوش گذردانی باشند و این شهدا از تمام زندگی اشان گذشتند و زحمت کشیده اند تا ما زیر باز زور دشمنان نرویم.

وی تأکید کرد: اگر این شهدا نبودند ما هیچ زمانی پیروز نبودیم. اگر این شهدا نبودند مردم هیچ گاه نمی توانستند طعم خوش امنیت را بچشند.

امام جمعه رباط کریم عنوان کرد: شهدا پرچمدار نهضت انقلاب هستند و بار دیگر پرچم عزت و سرافرازی این کشور را حفظ کردند.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: شهدا در عالم برزخ به سبب نعمات و خوشبختی هایی که خدا عطا گرده است خوشحالند.

گفتنی است در این مراسم تنی چند از مسئولان بلند مرتبه کشوری و لشکری نیز حضور داشتند.

شایان ذکر است رسانه ها نیز نقش قابل توجهی در دعوت مردم به حضور حماسی در این مراسم پرشور ادا کردند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.