امام جمعه رباط کریم: دولت اقتصاد را معطل برجام اروپایی نکند/ مردم ایستادگی کنند

امام جمعه رباط کریم گفت:مردم ایستادگی کنند و دولت باید با عمل به سخنان رهبر معظم انقلاب، کشور را از مشکلات دور کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: تقوا نجات بخش انسانها از حیات دنیوی است، امام علی(ع) در تمام زندگی مردم را به تقوا دعوت می کرد و این عنصر مهم را دوای دردهای مردم می دانست.

وی ابراز کرد: تقوا یکی از ارکان زندگی است، امروزه ریشه مشکلات این کشور نبود قانون نیست بلکه نداشتن تقوا سبب این مشکلات امروز است.

امام جمعه رباط کریم با انتقاد از برخی خانواده ها که زندگی آنها منجر به طلاق و مشکلات برای فرزندان می شود، ادامه داد: دادگستری‌ها نمی توانند آمار طلاق را کاهش دهند، باید تقوا را در زندگی ها جا دهیم تا بتوان خانواده ای آرام داشته باشیم.

حجت الاسلام ترابی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر توطئه دشمنان انقلاب برای متوقف کردن مسیر رشد این انقلاب؛ تأکید کرد: در این شش ماه دشمنان سعی دارند تا کشور را به چالش های بزرگی بکشانند، از دی ماه تا به امروز از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده و مسیرشان را ادامه می دهند؛باید دولت تلاش کند تا مشکلات مردم حل و نارضایتی ها پایان یابد.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: تیم اقتصادی دولت عملکرد قابل قبول و مطلوبی نداشته و بسیار ضعیف عمل کرده است، این دولت باید از نیروهای جوان کمک گرفته و حاشیه داری را کنار بگذارد.

خطیب جمعه رباط کریم در بخش دیگر نماز جمعه این شهر، با بیان اینکه دولت نباید کشور و اقتصاد را معطل برجام اروپایی کنند، تصریح کرد: مردم ایستادگی کنند و دولت باید با عمل به سخنان رهبر معظم انقلاب، کشور را از مشکلات دور کند.

حجت الاسلام ترابی در پایان ابرازکرد: کشور ما در خشک سالی قرار دارد و هر سال بحرانی تر می شود، راهکار تنها صرفه جویی و درست مصرف کردن است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *