امام جمعه رباط کریم: دولت ناکارآمدها را کنار بگذارد

امام جمعه رباط کریم گفت: یکی از دغدغه های مردم مشکلات اقتصادی هستتد که به گفته مقام معظم رهبری راه حل این مشکل خالی کردن پشت دولت نیست اما دولت نیز باید ناکار آمدها را کنا بگذارد و برخوررد قاطع داشته باشند با مفسدین و غارت گران اقتصادی تا درس عبرت شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر اظهار کرد: راه سعادت اطاعت از امر خدا و پیروی از دستور خدا است و یکی از پیام های تاثیر گذار عاشورا این‌ است که تمام یاد بود های این حادثه با خون نوشته شده است.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مردم مشکلات اقتصادی هستتد که به گفته مقام معظم رهبری راه حل این مشکل خالی کردن پشت دولت نیست اما دولت نیز باید ناکار آمدها را کنا بگذارد و برخوررد قاطع داشته باشند با مفسدین و غارت گران اقتصادی تا درس عبرت شود .
امام جمعه رباط کریم با اشاره به حوادث اخیر عراق و بصره، ابراز کرد: انقدر فشار زیاد شد که با توطئه های انجام شده این اتفاق افتاد دشمن می خواهد تفرقه بیندازد و فاصله میان دولت و ملت ایران و عراق ایجاد کند.

وی تاکید کرد: باید تقدیر و تشکر کرد از تمام نیرو های نظامی کشور، این عزیزان شبانه روز تلاش می کنند تا احدی نتواند نگاه چپ نتواند به کشور کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *