امام جمعه رباط کریم: دولتمردان قدر مردم را بدانند و گرانی‌ها را کنترل کنند

امام جمعه رباط کریم گفت: دولت مداران و مسئولین باید قدر این مردم را بدانند با این همه مشکلات پشت این نظام ایستاده اند و هر زمان دشمن اقدامی انجام داده مردم با حضور اگاهانه خود به دشمن ثابت کرده که مردم پشت این نظام انقلاب ایستاده اند .

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در ایین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: امروز بسیج است که تا وقتی وارد صحنه نبرد شد اتش اغتشاشات را خاموش کرد.

وی ادامه داد: باید بدانیم ما مسئولین از این نظام حقوق دریافت می کنیم اما بسیجیان در راه خدا کار می کنند و جان بر کف در صحنه حاضر می‌شوند.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به سیاستهای نادرست دولت در اعلام گرانی بزنین خاطر نشان کرد: افزایش قیمت بنزین درسته اقدامی بود اما در زمان نه چندان درستی اعلام شد و قیمت سه برابر شده آن سبب ایجاد اعتراضاتی در کشور شد که برخی افراد سازمان یافته سعی در ایجاد اختلال در کشور کردند و اقداماتی همچون آتش زدن اموال عمومی را با کمال بی رحمی انجام دادند.

وی بیان کرد: این افراد حتی به اموال شخصی هم رحم نکردند و اقدام به تخریب و آتش زدن مکان های مقدس کشور از جمله مسجد ها کردند، باید بدانیم این افراد از معترضان نیستند چرا که به قران کریم هم بی حرمتی کردند.

خطیب جمعه رباط کریم در ادامه بیان کرد: این مردمی که دیروز در اعتراض به اقدامات اشرار به خیابان ها آمدند هم به افزایش قیمت اعتراض داشتند اما می دانستند بحث انقلاب و حکومت جداست ، مردم فقط به گرانی بنزین اعتراض ندارند بلکه به گرانی هم زمان سایر اجناس مصرفی معترض هستند که دولت وعده داده قطعا نظارت های خود را افزایش خواهد داد تا سایر اجناس گران نشوند.

وی خطاب به مسئولان دولتی عنوان کرد: دولت مداران و مسئولین باید قدر این مردم را بدانند با این همه مشکلات پشت این نظام ایستاده اند و هر زمان دشمن اقدامی انجام داده مردم با حضور اگاهانه خود به دشمن ثابت کرده که مردم پشت این نظام انقلاب ایستاده اند .
وی ادامه داد : اگر مسئولین امروز به فکر خدمت نباشند قطعا در قیامت پاسخی نخواهند داشت.

وی در پایان فرا رسیدن هفته بسیج‌ را به همه بسیجیان جان بر کف و مردم تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *