امام جمعه رباط کریم در مجمع سالانه بسیج مطرح کرد؛ نخبگان بسیجی راه‌گشای حل مشکلات هستند

امام جمعه رباط کریم در نخستین مجمع بسیج در سطح شهرستان رباط کریم گفت: بسیج می تواند با بهره گیری از پتانسیل نخبگان مشکلات پیش روی را بازبینی و درصدد ارائه راهکار مناسب برای این مشکلات باشد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در نخستین مجمع بسیج که ظهر امروز در فرهنگسرای معلم رباط کریم و با حضور جمعی از مسئولان و بسیجیان نخبه رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) هنگامی که به مادر نیاز داشتند یتیم بودند و مادرشان را از دست دادند اما هیچ گاه اسلام و زندگی اسلامی را ترگ نگفته و در کنار پیامبر(ص) قرار داشتند.

وی با اشاره به میزان مشارکت زنان در انقلاب اسلامی، بیان کرد: در نظام اسلامی زنان شان حقیقی خود را به دست آورده و میزان مشارکت افزایش یافته است،این زنان با حفظ مسئولیت در خانواده توانسته اند نقش های جامعه را به درستی ایفا کنند.

امام جمعه رباط کریم با تأکید بر اینکه غرب به زن به عنوان کالای تجاری نگاه می کند، ابراز کرد: نگاه غربی ها به زنان یک نگاه ابزاری است به طوری که کانون خانواده ها در آن سوی مرزها در آستانه فروپاشی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مجمع بسیج نقش مهمی را در ایده سازی و برطرف کردن مشکلات پیش روی شهرستان دارد، خاطرنشان کرد: بسیج می تواند با بهره گیری از پتانسیل نخبگان مشکلات پیش روی را بازبینی و درصدد ارائه راهکار مناسب برای این مشکلات باشد.

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: بسیج امین و امانتدار است و بدون حب و بغض مسائلی را مطرح می کند، باید قدردان این نیروی مردمی باشیم.

به گزارش رباط نیوز،نخستین مجمع سالانه بسیج امروز و با حضور مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر در شهرستان رباط کریم برگزار شد.

 

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *