امام جمعه رباط کریم: در انتخابات نباید عاطفی عمل کنیم، باید انتخابی اصلح داشته باشیم

حجت الاسلام ترابی گفت: در دوم اسفند ماه نباید عاطفی عمل کنیم، باید انتخابی اصلح و سالم داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی با اشاره به حضور مردم در انتخابات، ادامه داد: مردم با حضور گسترده خود قطعا حماسه ای دیگر ایجاد خواهند کرد ، دشمن همیشه تلاش کرده مردم حضور کم رنگ تر در انتخابات داشته باشد مانند شورش آبان ماه که می خواستند با این اقدام کاری کنند که انتخابات دیرتر از زمان مقرر انجام شود و مردم نسبت به انتخابات بی رمق باشند ؛ اولویت اول حضور همگانی است و اولویت دوم انتخاب یک فرد درست است، در دوم اسفند ماه نباید عاطفی عمل کنیم باید انتخابی اصلح داشته باشیم باید انتخابی درست سالم داشته باشیم .

خطیب جمعه شهرستان با اشاره به نحوه تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی، ابراز کرد: نباید به شیوه غربی ها تبلیغات انجام دهیم ؛ باید ارزش های اسلامی را رعایت کنیم به تخریب افراد دیگر نپردازیم و تنها ارزش ها برنامه های خود را بیان کنیم ، سیاه نمایی نکنیم ، وعده های بدهیم که منطقی باشد  . انتخابات باید سالم برگزار شود، الخصوص در این شهرستان کسانی که در انتخابات مسئولیتی در انتخابات دارند چه در عمل و چه در گفتارشان نشان می دهد که این انتخابات سالم برگزار می شود.

حجت اسلام ترابی افزود: بار دیگر می گوییم امام جمعه پدر شهرستان است و نمی تواند هیچ گونه طرفداری انجام دهد بلکه نماز جمعه برای همگان است ؛ نماز جمعه وظیفه گفتن ویژگی های انتخاب اصلح را دارد.

خطیب جمعه رباط کریم با اشاره به این موضوع که ؛دنیا در این هفته تحت تاثیر حضور گسترده مردم دد سالروز ۲۲ بهمن ماه خواهد بود، خاطرنشان کرد: مردم در روزی که زمین یخ زده بود با شور نشاط ؛ با وجود هر گونه نارضایتی از مسئولین و مشکلات اقتصادی در صحنه به گونه ای حاضر شدند که مشتی محکم به دهان دشمن زدند.

وی ادامه داد: امروز دشمن به گونه ای نشان می دهد که تنها باید با امریکا وارد مذاکره شد تا این مشکلات حل شود اما مردم با حضور خود که حماسه ای دیگر بود به جهانیان فهماند که دیگر فریب نیرنگ نمی خورد .

خطیب جمعه شهرستان رباط کریم ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) الگوی تمام کمال را که به نام روز مادر نام گذاری شده است را به تمامی مسلمین تبریک گفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *