امام جمعه رباط کریم: خواب دشمنان انقلاب تعبیر نمی‌شود/ فلسطین پاره تن اسلام است

امام جمعه رباط کریم گفت: آمریکا خواب های بسیاری را برای منطقه دیده بود که با کشته شدن رییس جمهور سابق یمن این خوابها هیچ کدام تعبیر نشد و امروز ایران به قدرت منطقه ای تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور مردم خداجوی شهر رباط کریم در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: پیامبران خدا در برابر دشمنان ایستادگی بسیاری کرده اند تا دین خدا را یاری کنند.

وی افزود: در عصر ما نیز از نخستین روزهای انقلاب تا به امروز، بسیاری از مردم در راه حفظ دین و اسلام جانشان را داده اند و هدف دشمنان نیز همین است تا مردم را در حفظ دین بی‌تفاوت کنند.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: اگر می بینیم دشمن امروز داعش را تشکیل می دهد به خاطر این است که می خواهد اسرائیل در امان باشد،امروز نیز در اقدامی جدید ترامپ پایتخت اسرائیل را قدس خواند و ما نمی توانیم این موضوع را نادیده بگیریم، نمی توانیم ظلم هایی که به مردم مظلوم فلسطین شده است را نبینیم.

وی تأکید کرد: فلسطین پاره تن اسلام است و اگر از بین برود پاره تن ما از بین می رود، در حقیقت یکی از راه های مقابله ما با اسرائیل وحدت بین شیعه و سنی است و دشمن می خواهد با تفرقه میان مسلمان سوء استفاده کند.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: برای مقابله با دشمن باید مقاومت کرد و بصیرت و اگاهی داشت چرا که دشمن درصدد ایجاد تفرقه بین اهل تشیع و تسنن است.

وی تصریح کرد: آمریکا خواب های بسیاری را برای منطقه دیده بود که با کشته شدن رییس جمهور سابق یمن این خوابها هیچ کدام تعبیر نشد و امروز ایران به قدرت منطقه ای تبدیل شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *